Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!

Вход

Забравих си паролата!

Приятели
Latest topics
» Lorien Legacies (series)
Чет Сеп 10, 2015 5:57 pm by all

» В момента слушам...
Вто Сеп 01, 2015 3:05 am by repichka

» В момента чета... Прочетох... Ще прочета...
Нед Мар 01, 2015 5:21 am by krasy75

» Познайте цвета на очите на следващия
Чет Яну 15, 2015 5:22 pm by Evitta_Cullen

» Да преброим до 9999
Чет Яну 15, 2015 5:21 pm by Evitta_Cullen

» Сайт за книги и четящи
Пон Дек 08, 2014 10:01 pm by Evitta_Cullen

» Ловецът на вампири от Лоръл К. Хамилтън
Пон Дек 08, 2014 9:58 pm by Evitta_Cullen

» Кой е любимия ви изпълнител?
Пон Дек 08, 2014 9:56 pm by Evitta_Cullen

» ЧИТАНКА
Пон Дек 08, 2014 9:54 pm by Evitta_Cullen

» Какво си тананикате днес?
Пон Дек 08, 2014 9:53 pm by Evitta_Cullen

» Blood Coven by Mari Manscusi
Сря Ное 26, 2014 4:33 am by desertrose88

» Моята библиотека
Сря Ное 26, 2014 4:21 am by desertrose88

» Gnomeo and Juliet Movie
Пон Ное 24, 2014 2:53 am by murkos_85

» Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии
Чет Ное 20, 2014 12:08 am by murkos_85

» Тетрадката
Чет Ное 20, 2014 12:04 am by murkos_85

» Зрителна измама
Чет Ное 20, 2014 12:01 am by murkos_85

» Дан Браун
Сря Ное 19, 2014 11:51 pm by murkos_85

» Джон Стайнбек
Сря Ное 19, 2014 11:46 pm by murkos_85

» препоръчайте ми книга
Сря Ное 19, 2014 11:38 pm by murkos_85

» BEASTLY
Сря Ное 19, 2014 11:34 pm by murkos_85

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 55, на Вто Юни 29, 2010 3:49 am

В момента чета... Прочетох... Ще прочета...

Страница 2 от 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: В момента чета... Прочетох... Ще прочета...

Писане by Darkness92 on Чет Окт 01, 2009 3:05 pm

Свърших с преговора на "Изворът на белоногата" (silent ) и сега съм на Demon's Lexicon и House of Night- Marked. Чета ги едновременно заедно с аудио книгите - много по забавно е така. Сергей Лукяненко
Последен патрул - Това е следващата ми. Гледала съм филмите и са направо жестоки. Сигурна съм, че книгите ще са още по яки - имам ги на бг. След това ще продължа с House of night. И чакам останалите от Demon's Lexicon.

Love Is Love No Matter Who You Find It In.
♂ + ♂ = ♥
♀ + ♀ = ♥
♀ + ♂ = ♥

Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085

Върнете се в началото Go down

Писане by grum4o on Чет Окт 01, 2009 4:28 pm

Поредицата за патрулите е много интересна. На мен ми остана да прочета само четвъртата, но сега съм на друга вълна. Demon's Lexicon интересна ли е? Кажи нещо повече за поредицата ако може.

grum4o
Vampire
Vampire

Брой мнения : 157
Местожителство : Sofia

Писане by Darkness92 on Чет Окт 01, 2009 4:43 pm

Стигнала съм до средата на книгата, но е наистина интересна - разказва се за двама братя с тяхната луда майка, които бягат от магьосниците, защото искат някакво колие, което майка им носи, но ако тя го свали ще умре - то я поддържа жива. Ник е готов на всичко за брат си - дори и да предаде майка си на магьосниците и особено когато друга двойка брат и сестра се появяват и нещата стават по сериозни. Има битки, странни места и "танци". Харесва ми как е написано, интересно е, има любовна завръзка и не е банално, поне за мен. Не мисля, че ще сбъркаш ако го прочетеш. Има пътувания до други градове, а аз сега с нетърпение очаквам да прочета следващите глави, където те четеримата ще нападат магьониците за да... няма да кажа, защото ще издам цялата книга. Макар че не знам какво ще стане накрая де. Не знам дали не те обърках още повече, но е наистина добра книга. плезене

♂ + ♂ = ♥
♀ + ♀ = ♥
♀ + ♂ = ♥

Darkness92
Админ
Админ

Писане by grum4o on Чет Окт 01, 2009 6:14 pm

Благодаря за резюмето Smile Би ли ми дала линк към книгата, когато имаш време. Имам да чета още 10 книжки за Анита Блейк, мо мисля, че ще ми пламне главата ако чета само за нея.

grum4o
Vampire
Vampire

Писане by djenitoo on Чет Окт 01, 2009 6:58 pm

В момента чета Градът от стъкло на английски и House of Night. Много са хубави книгите. Very Happy Very Happy bounce

djenitoo
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 404
Местожителство : В един романтичен свят

http://muse.forumotion.net

Писане by Darkness92 on Пет Окт 02, 2009 1:50 am

Качих я в рапидшеър. DOWNLOAD
enjoy

♂ + ♂ = ♥
♀ + ♀ = ♥
♀ + ♂ = ♥

Darkness92
Админ
Админ

Писане by grum4o on Пет Окт 02, 2009 3:03 am

Благодаря много. Свалих си я. Като имам временце по-нататък ще я прочета. Тя поне е кратичка Very Happy

grum4o
Vampire
Vampire

Писане by lera93 on Нед Окт 04, 2009 5:31 pm

Сега чета продължението на "Гордост и предрасъдаци" - "Дързост".

Продължава оттам където е свършила книгата. Още не ме е заинтересовала като нейната предшественичка, но и това ще стане.
Все пак и писателката е друга и е нопмално стилът да е различен. angel

lera93
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 412
Местожителство : Кюстендил

Писане by murity on Съб Окт 31, 2009 11:34 pm

В момента чета City of glass и след това искам да прочета поредицата Vampire Academy , но немога да я намеря на български никъде.Ако някой може да ми помогне.. ?

murity
Потребител

Брой мнения : 1

Писане by Darkness92 on Нед Ное 01, 2009 12:32 am

murity написа:В момента чета City of glass и след това искам да прочета поредицата Vampire Academy , но немога да я намеря на български никъде.Ако някой може да ми помогне.. ?

http://vampire-academy.forumotion.com/forum.htm - Това е първият бг сайт за поредицата, но няма започнат превод, но все пак октомври ще излезе поредицата, ако Ибис успеят. Имаме банер на този форум!

♂ + ♂ = ♥
♀ + ♀ = ♥
♀ + ♂ = ♥

Darkness92
Админ
Админ

Писане by twilight92 on Пет Ное 06, 2009 4:16 am

в момента чета Брулени хълмове. чела съм vampire kisses , vampire diaries , twilight saga , pandora , Вампирът Виторио , Sword of Truth и още кам 10 книги . мисле да почета една поредица на Loryl K. Hamiltyn а първата книга от поредицата е престъпни удоволствия

twilight92
Потребител

Брой мнения : 3
Местожителство : bulgaria , lovech

Писане by desidg on Пон Ное 09, 2009 4:42 am

Вчера допрочетох "Приключенията на Лукчо" Very Happy , скоро започнах The host(на 16 страница съм), Град от стъкло успях да прочета само 1 глава на английски и се предадох. Сега чакам да преведете следващата глава. Сега смятам да почвам Анита Блейк(ако може някой да ми каже дали става) и ако може някой да ми даде линк към Beastly и Demon's Lexicon Very Happy

desidg
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 216
Местожителство : Токио, Япония

Писане by Darkness92 on Пон Ное 09, 2009 4:56 pm

Demon's lexicon - Тук имаше някой грешки, когато си го копирах, но слушайки аудиокнигата и четейки едновременно съм си поправяла. Може да има някъде останали грешки, където съм проспускала. Междудругото, като слушаш някой да ти го чете и като си го четеш самата ти еднвременно е много по яко!!! Хаха! А за Beastly и аз ще се радвам, ако някой даде линк към книгата.

♂ + ♂ = ♥
♀ + ♀ = ♥
♀ + ♂ = ♥

Darkness92
Админ
Админ

Писане by desidg on Пон Ное 09, 2009 6:48 pm

Darkness92 написа:Demon's lexicon - Тук имаше някой грешки, когато си го копирах, но слушайки аудиокнигата и четейки едновременно съм си поправяла. Може да има някъде останали грешки, където съм проспускала. Междудругото, като слушаш някой да ти го чете и като си го четеш самата ти еднвременно е много по якo!

Кажи ми, че не е на английски! На английски е...ок а откъде да си намеря аудио книгата?

desidg
Wеrewolf
Wеrewolf

Писане by LolliPopChe on Вто Ное 10, 2009 12:01 am

Сега съм се захванала с втора част на Дневниците на вампира в оригинал и ще прочета House of night доста инт ми се стори клуб

LolliPopChe
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 227
Местожителство : пловдив

Писане by lera93 on Вто Ное 10, 2009 6:25 pm

В момента чета 3 книжки:
-"Зеленият път" - Стивън Кинг - казаха ми, че книгите му са доста интересни и реших с тази да започна. flower
-"Декамерон" - за даскалото разбира се Very Happy Ако успея да я прочета тази тухла, ще съм много горда със себе си!!!
-"Клетниците" - тази книжка съм я чела като по-малка и сега я препрочитам като по-осъзнала се личност. lol!

lera93
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 412
Местожителство : Кюстендил

Писане by desidg on Пет Ное 13, 2009 6:52 pm

Сега чета 1 книга на Анита Блейк "Престъпни удоволствия", Къщата на нощта "Маркирана" и Морганвилските вампири "Стъклената къща". След някой друг ден ще почна Вампирските дневници и Агата Кристи "След погребението"

desidg
Wеrewolf
Wеrewolf

Писане by Darkness92 on Пет Ное 13, 2009 8:32 pm

Аз сега съм на втората книга на Къщата на Нощта и направо полудявам! Искам Хийт да е със Зоуи! Толкова са сладки и интересни! След това ще продължа с останалите части на книгата, като през това време се връщам и към Майкъл Джексън-истината.

♂ + ♂ = ♥
♀ + ♀ = ♥
♀ + ♂ = ♥

Darkness92
Админ
Админ

Писане by MuryG on Съб Ное 14, 2009 5:53 am

Свърших 1-ва книга от трилогията "Ключове",
сега чета "Истината за последните години от живота на М.Джексън"

MuryG
Fairy
Fairy

Брой мнения : 546

Писане by djenitoo on Сря Ное 18, 2009 9:55 pm

Сега чета Evermore, Съвершен герой-едно любовно романче и Стъклената къща. Very Happy

djenitoo
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 404
Местожителство : В един романтичен свят

http://muse.forumotion.net

Писане by Darkness92 on Чет Ное 19, 2009 2:01 am

Аз вече съм на 5та книга от Къщата на Нощта, а Джако съм го забравила до леглото - направо се чудя на главата си, как може да оставям Джексън за накрая! А след това съм със Shiver - Maggie Stiefvater (четох за нея и ми се стори инт)

♂ + ♂ = ♥
♀ + ♀ = ♥
♀ + ♂ = ♥

Darkness92
Админ
Админ

Писане by MuryG on Пон Дек 07, 2009 7:08 pm

MuryG
Fairy
Fairy

Писане by Luxuria on Сря Дек 09, 2009 2:00 am

Край, влюбих се отново. Буквално не можах да се отлепя от книгата през последните два дни.
Още началото й беше доста интригуващо, определено Нора много ми хареса като героиня, не беше някакво мрънкало, дето само плямпа мислено, когато на нас ни се налага буквално да четем мислите й. Не беше супер герой, а едно напълно нормално момиче, с нормални проблеми, на което започват да се случват странни неща, когато среща едно неустоимо момче. През повечето време напрежението беше голямо, защото действително много от нещата не се връзваха и ме караха да се чудя какво става заедно със самата героиня. Това е много интересен подход, защото обикновено започвам да се дразня, ако героят е толкова тъп или сляп, че не вижда очевидното.
Пач също ми хареса. Въпреки всичката му напереност и мистериозност, около него постоянно имаше една атмосфера, което ме караше никога да не се съмнявам в него. А когато двамата се срещаха, нещата така се нажежаваха, че дори аз не можех да дишам, камо ли горката Нора. Доста се дразнех на приятелката й, дето само се забъркваше в абсурдни ситуации, та все трябваше някой да я спасява. Финалът беше така наелектризиращ, че цял ден четох в училище и не можех да се отлепя, седях на тръни и дишах тежко.
Определено я препоръчвам на всички, който обича добрите четива. И определено много ми се иска да има продължение, въпреки че се съмнявам. Но знам само, че дори след цял ден, все още пулсът ми се учестява само като си помисля за историята. Точно както се случи и с Mortal Instruments cheers

Luxuria
Модератор
Модератор

Брой мнения : 274
Местожителство : Laurence, Kansas

http://vampirediaries.superbgfans.com/

Писане by MuryG on Съб Дек 12, 2009 9:35 pm

Уф,Luxuriaаа....Какъв фитил ми пусна само.... Laughing lol!

MuryG
Fairy
Fairy

Писане by Darkness92 on Пон Дек 21, 2009 4:19 pm

Ооо, току що завърших Hush Hush и е направо невероятно! Тази книга е наистина много добра и много съжалявам, че няма продължение. Няма продължение, нали? Обичам Пач! Но все пак не може да замести Алек и Магнус, де.
Все още чета Shiver и издирвам Beautiful Creatures by Kami Garcia, Margaret Stohl.
ЕДИТ: Има продължение! Книгата на Бека има продължение - CRESCENDO. Ще излезе 2010.

♂ + ♂ = ♥
♀ + ♀ = ♥
♀ + ♂ = ♥

Darkness92
Админ
Админ

Писане by Sponsored content Today at 4:18 am

Sponsored content

Страница 2 от 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото