Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!


Join the forum, it's quick and easy

Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!
Books - A world I would LOVE to live IN!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Приятели
Latest topics
» Lorien Legacies (series)
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyЧет Сеп 10, 2015 5:57 pm by all

» В момента слушам...
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyВто Сеп 01, 2015 3:05 am by repichka

» В момента чета... Прочетох... Ще прочета...
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyНед Мар 01, 2015 5:21 am by krasy75

» Познайте цвета на очите на следващия
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyЧет Яну 15, 2015 5:22 pm by Evitta_Cullen

» Да преброим до 9999
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyЧет Яну 15, 2015 5:21 pm by Evitta_Cullen

» Сайт за книги и четящи
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyПон Дек 08, 2014 10:01 pm by Evitta_Cullen

» Ловецът на вампири от Лоръл К. Хамилтън
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyПон Дек 08, 2014 9:58 pm by Evitta_Cullen

» Кой е любимия ви изпълнител?
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyПон Дек 08, 2014 9:56 pm by Evitta_Cullen

» ЧИТАНКА
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyПон Дек 08, 2014 9:54 pm by Evitta_Cullen

» Какво си тананикате днес?
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyПон Дек 08, 2014 9:53 pm by Evitta_Cullen

» Blood Coven by Mari Manscusi
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyСря Ное 26, 2014 4:33 am by desertrose88

» Моята библиотека
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyСря Ное 26, 2014 4:21 am by desertrose88

» Gnomeo and Juliet Movie
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyПон Ное 24, 2014 2:53 am by murkos_85

» Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyЧет Ное 20, 2014 12:08 am by murkos_85

» Тетрадката
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyЧет Ное 20, 2014 12:04 am by murkos_85

» Зрителна измама
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyЧет Ное 20, 2014 12:01 am by murkos_85

» Дан Браун
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyСря Ное 19, 2014 11:51 pm by murkos_85

» Джон Стайнбек
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyСря Ное 19, 2014 11:46 pm by murkos_85

» препоръчайте ми книга
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyСря Ное 19, 2014 11:38 pm by murkos_85

» BEASTLY
Световен рекорд по масово четене на книги? EmptyСря Ное 19, 2014 11:34 pm by murkos_85

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 13 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 55, на Вто Юни 29, 2010 3:49 am

Световен рекорд по масово четене на книги?

+8
skysi
Clary Wayland
trotinetka
alex4eto12
Bibi
perla333
desidg
Darkness92
12 posters

Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by Darkness92 Пет Апр 16, 2010 2:18 am

Това го прочетох във фейсбук:

От известно време имам една идея - да се опитаме да поставим Световен рекорд на Гинес по групово четене на книги. Супер, а? Smile

Аз винаги съм вярвал, че обществото може да се промени най-вече чрез добри примери. А това може да се превърне в едно наистина положително събитие! Smile

Идеята е всеки да вземе някоя любима книга и да се съберем да почетем в Южния парк в София (главният вход откъм "Витошка"). Вярвам, че така ще докажем, че българинът всъщност е един високо културен човек.

Така че нека заедно подкрепим тази идея, нека всеки покани своите приятели да се запишат за това събитие и нека успеем на 1 май тази година да поставим един изключително смислен и положителен рекорд. Smile

И нека с този рекорд да покажем на света, че България е способна и на положителни примери!

П.П.: Между другото, търсят се спонсори, така че ако имате желание да подадете ръка на това смело начинание, моля пишете ми. Smile

Спонсори към момента:

Издателство "Колибри".


Влезте във фейсбука ми. Там можете да прочетете и да пуснете коментар.

Наистина ще е много яко ако поставин рекорд по четене. Все пак не епо тъпкане на хот-дози в устите си, а е нещо съвсем различно и много по-интелигентно. Нека да покажем, че ние българите, може да сме си малка и не особено богата държавица, но поне обичаме да четем книги.
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by desidg Пет Апр 16, 2010 6:46 pm

На мен идеята ми се струва страхотна, но за съжаление знам(поне от моите наблюдения), че поне 1/3 от българите са чели максимум 10 книги през живота си. Но аз подкрепям идеята, въпреки че не знам дали ще мога да отида...
desidg
desidg
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 216
Join date : 05.10.2009
Age : 27
Местожителство : Токио, Япония

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by perla333 Съб Апр 17, 2010 9:03 pm

Бих отишла, но няма как да отида в София..
Но идеята е страхотна!!

perla333
Потребител

Брой мнения : 84
Join date : 03.07.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by Bibi Нед Апр 18, 2010 6:04 am

Това е много добра идея. Обаче не съм сигурна дали ще мога да дойда. Rolling Eyes
Bibi
Bibi
Потребител

Брой мнения : 16
Join date : 07.04.2010
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by alex4eto12 Вто Апр 20, 2010 2:25 am

Ами аз за жалост няма как да дойда в София Sad Но с една приятелка се организирахме да си четем в малкото ни и забутано градче. study
alex4eto12
alex4eto12
Потребител

Брой мнения : 72
Join date : 24.02.2010
Age : 28
Местожителство : ThЭ mIdDЭ oF NoWhЭrЭ

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by trotinetka Чет Апр 22, 2010 10:06 pm

Идеята е наистина много добра. Но и аз не съм особено сигурна дали ще мога да присъствам. Smile
trotinetka
trotinetka
Потребител

Брой мнения : 51
Join date : 09.03.2010

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by Clary Wayland Нед Юни 20, 2010 8:21 pm

Аз бях там, по-отчайваща гледка не съм виждала. Толкова малко хора имаше, просто не е истина. Във ФБ бяха обявили, че ще дойдат 8000 човека, имаше около 200...
Clary Wayland
Clary Wayland
Потребител

Брой мнения : 24
Join date : 29.04.2010

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by skysi Съб Юли 03, 2010 4:18 pm

Важно е, че нещо е станало... аз веднъж организирах размяна на книги т.н. букросинг. Нямаше много желаещи, но все пак е някакво начало.

skysi
Потребител

Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2010
Местожителство : Благоевград

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by [.*-Cry-Stal-*.] Чет Юли 08, 2010 8:38 pm

Ех така ме е яд! Късно съм се регнала...
[.*-Cry-Stal-*.]
[.*-Cry-Stal-*.]
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 223
Join date : 07.07.2010

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by da4eto88 Съб Апр 02, 2011 8:56 pm

Страхотна идея ,но за съжаление я виждам прекалено късно Sad
da4eto88
da4eto88
Потребител

Брой мнения : 51
Join date : 02.04.2010

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by viki_kati Вто Юни 28, 2011 12:20 am

Идеята е супер... но явно съм закъсняла Very Happy

viki_kati
Потребител

Брой мнения : 39
Join date : 27.06.2011

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by byh4o Чет Май 22, 2014 9:09 pm

Идеята е била супер, може и да се поднови Smile Razz
byh4o
byh4o
Потребител

Брой мнения : 33
Join date : 17.03.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Световен рекорд по масово четене на книги? Empty Re: Световен рекорд по масово четене на книги?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите