Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!


Join the forum, it's quick and easy

Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!
Books - A world I would LOVE to live IN!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Приятели
Latest topics
» Lorien Legacies (series)
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyЧет Сеп 10, 2015 5:57 pm by all

» В момента слушам...
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyВто Сеп 01, 2015 3:05 am by repichka

» В момента чета... Прочетох... Ще прочета...
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyНед Мар 01, 2015 5:21 am by krasy75

» Познайте цвета на очите на следващия
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyЧет Яну 15, 2015 5:22 pm by Evitta_Cullen

» Да преброим до 9999
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyЧет Яну 15, 2015 5:21 pm by Evitta_Cullen

» Сайт за книги и четящи
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyПон Дек 08, 2014 10:01 pm by Evitta_Cullen

» Ловецът на вампири от Лоръл К. Хамилтън
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyПон Дек 08, 2014 9:58 pm by Evitta_Cullen

» Кой е любимия ви изпълнител?
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyПон Дек 08, 2014 9:56 pm by Evitta_Cullen

» ЧИТАНКА
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyПон Дек 08, 2014 9:54 pm by Evitta_Cullen

» Какво си тананикате днес?
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyПон Дек 08, 2014 9:53 pm by Evitta_Cullen

» Blood Coven by Mari Manscusi
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyСря Ное 26, 2014 4:33 am by desertrose88

» Моята библиотека
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyСря Ное 26, 2014 4:21 am by desertrose88

» Gnomeo and Juliet Movie
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyПон Ное 24, 2014 2:53 am by murkos_85

» Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyЧет Ное 20, 2014 12:08 am by murkos_85

» Тетрадката
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyЧет Ное 20, 2014 12:04 am by murkos_85

» Зрителна измама
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyЧет Ное 20, 2014 12:01 am by murkos_85

» Дан Браун
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyСря Ное 19, 2014 11:51 pm by murkos_85

» Джон Стайнбек
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyСря Ное 19, 2014 11:46 pm by murkos_85

» препоръчайте ми книга
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyСря Ное 19, 2014 11:38 pm by murkos_85

» BEASTLY
Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн EmptyСря Ное 19, 2014 11:34 pm by murkos_85

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 55, на Вто Юни 29, 2010 3:49 am

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

+10
Deadlock_Wolf
twilight_i94
Lady Infernaliia
pupi
Silvi_2711
stelichka
Darleen
mimolinka92
[.*-Cry-Stal-*.]
skysi
14 posters

Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by skysi Нед Юли 04, 2010 1:12 pm

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн 97896599
Страници - 276
Издателство - Ибис
Категории » Романи и Разкази
» Фентъзи
» Художествена литература
Цена - 11.90 лв.

Добpе дошли в Mоpганвил.
Но не оставайте навън след спускането на нощта...



Mоpганвил е малък гpад, пълен със стpанни обитатели. И когато слънцето залезе, мpачни създания излизат навън. B Mоpганвил се спотайва зло, кpиещо се в най-тъмните сенки. Зло, което се оттегля с настъпването на деня.

За Клеъp Денвъpс училището е било ад, но колежът може да й стpува живота. Тя си спечелва омpазата на Mоника, най-популяpното, но и най-жестокото момиче в колежа. Пpинудена да напусне общежитието, Клеъp се нанася в Cтъклената къща. Там, всеки от новите й съкваpтиpанти кpие своя тайна. Но най-голямата тайна, за която Клеъp изобщо не подозиpа, е, че Mоpганвил е упpавляван от вампиpи и те са жадни за свежа кpъв...

“Динамична поpедица, в която зад всеки тъмен ъгъл изскача изненада.”
Даpк Ривюс



skysi
Потребител

Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2010
Местожителство : Благоевград

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by [.*-Cry-Stal-*.] Чет Юли 08, 2010 6:53 am

Страшно книжле! Laughing "В деня, в който приеха Клеър в Стъклената къща, някой и открадна прането..." Грабна ме с този първи ред. Точно като повечето ми любими книги.
А като се сетя за Шейн и Майкъл...аххх мажоретка
Не съм я чела още на бг, но на английски съм опаткала всичко, което намерих, включително и откъс от Ghost Town.
Cool
[.*-Cry-Stal-*.]
[.*-Cry-Stal-*.]
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 223
Join date : 07.07.2010

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by mimolinka92 Нед Окт 10, 2010 10:12 pm

Много интересна книга.Не можех да и се наситя.Първоначално като видях корицата с готическата мадама си казах"О,тази поредица ще я пропусна",ама напротив.Прочетох си я цялата и сега отново си я чета.Особено 2 книга(нали излезе на бг Razz ).
mimolinka92
mimolinka92
Vampire
Vampire

Брой мнения : 100
Join date : 15.01.2010
Age : 31
Местожителство : Stara Zagora

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by Darleen Пон Окт 11, 2010 1:46 am

Поредицата е наистина страхотна. Прочела съм все още само първите четири, но нямам търпение да продължа нататък - не мога да се отлепя от книгите. Страхотни са.
Впреки че и аз, като Мимолинка, смятах да не ги започвам заради кориците (на мен по-скоро цветовете и комбинациите от тях ми бяха странни и непривлекателни), сега не съжалявам, че ги започнах.
Darleen
Darleen
Потребител

Брой мнения : 64
Join date : 23.06.2010

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by stelichka Пон Окт 11, 2010 9:46 pm

Преди една година като видях поредицата и по-скоро името й "Morganville Vampires" първото което ми дойде на ум беше "Бозааа" и много се чудех дали въобще да я започвам, но искренно се радвам че се реших, защото книжките са много готини и пълни с действия и обрати. Стана една от най-любимите ми поредици Razz И аз също като [.*-Cry-Stal-*.] съм прочела всички книги излезли досега плюс бонус историите и т.н., тотално се бях зарибила в продължение на няколко месеца ... сега чакам Ghost Town
stelichka
stelichka
Потребител

Брой мнения : 98
Join date : 16.08.2010
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by Silvi_2711 Нед Дек 26, 2010 6:16 pm

О, тази книга е невероятна! Предвид заетостта ми напоследък, я прочетох за отрицателно време и останах очарована. Сега чета втората книга от поредицата, която също е супер интресна. Нямам търпение да излезе и третата книга.
Silvi_2711
Silvi_2711
Потребител

Брой мнения : 44
Join date : 24.10.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by pupi Пет Дек 31, 2010 3:51 am

``` тази книга изглежда много интерисна.Ще наперя привода и започвап да я чета ``` Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн 441962 Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн 441962 Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн 441962
pupi
pupi
Потребител

Брой мнения : 42
Join date : 30.12.2010

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by Lady Infernaliia Пон Яну 03, 2011 11:24 pm

Аз прочетох "Стъклени къщи" миналата година, когато излезе.Доста интересна книжка, грабва те.Не ми е от най - любимите поредици, но бих казала че си заслужава.Скоро сигурно ще си взема и втората.Колкото да кориците доколкото знам българските са като британските.Много ми допадат, докато оригиналните бих казала...не знам просто не са ми по вкуса.:/
Lady Infernaliia
Lady Infernaliia
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 267
Join date : 28.06.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by twilight_i94 Вто Яну 25, 2011 4:43 am

Обожавам поредицата. Има толкова напрегнати ситуации. Вампирите въобще не са някакви лигави, а някак плашещи. Не, че са ми адски страшни, но поне поддържат определен имидж. Харесва ми сюжета. Героите са големи сладури.
twilight_i94
twilight_i94
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 354
Join date : 03.02.2010
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

http://morganvillevampires.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by Deadlock_Wolf Сря Яну 26, 2011 12:23 am

Доста се чудех дали да прочета тази поредица и все отлагах, обаче като гледам супер положителните коментари изглежда, че ще се чете.
Deadlock_Wolf
Deadlock_Wolf
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 479
Join date : 05.08.2009
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by Roseto Пет Май 06, 2011 3:54 am

Да, и на мен ми харесва. Стигнала съм до трета книга. След романтичния имидж на вампирите, който е популярен напоследък - тази поредица има малко по-различен поглед на нещата.
Roseto
Roseto
Потребител

Брой мнения : 41
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by krasy75 Пет Май 06, 2011 11:21 pm

Не съм чела поредицата, но като гледам коментарите се запалвам все повече. А и резюмето й звучи доста обещаващо.
krasy75
krasy75
Fairy
Fairy

Брой мнения : 516
Join date : 12.04.2011
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by Deadlock_Wolf Съб Май 07, 2011 3:49 am

Да, заслужава си. Интересни книжки са.
Deadlock_Wolf
Deadlock_Wolf
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 479
Join date : 05.08.2009
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by krasy75 Съб Май 07, 2011 9:05 pm

Мерси, Deadlock_Wolf. Списъка ми с книжки за прочит се увеличава постоянно. Сега пък ще се чудя с коя да започна. Very Happy
krasy75
krasy75
Fairy
Fairy

Брой мнения : 516
Join date : 12.04.2011
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by mime7o_98 Пон Май 09, 2011 1:23 am

Поредицата си заслужава!! Аз съм чела до началото на 4!! След това нещо спрях!! Но иначе много ми харесва!! Има хумор, напрежение...
krasy75 написа:Мерси, Deadlock_Wolf. Списъка ми с книжки за прочит се увеличава постоянно. Сега пък ще се чудя с коя да започна. Very Happy
Ами, относно коя да започнеш да четеш, тегли чоп!!
mime7o_98
mime7o_98
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 243
Join date : 07.04.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by krasy75 Пон Май 09, 2011 1:47 pm

Laughing Може и да пробвам, но като изчета Адските устройства-вече я започнах и е страхотна.
krasy75
krasy75
Fairy
Fairy

Брой мнения : 516
Join date : 12.04.2011
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by sss Съб Авг 20, 2011 12:43 am

Чела съм само първарта книга и мисля да си купя и останалте
sss
sss
Потребител

Брой мнения : 43
Join date : 08.09.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by krasy75 Чет Авг 25, 2011 3:10 pm

Поредицата е страхотна. Вече е една от любимите ми. Главните персонажи са много готини. Препоръчвам я.
krasy75
krasy75
Fairy
Fairy

Брой мнения : 516
Join date : 12.04.2011
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн Empty Re: Вампирите от Морганвил от Рейчъл Кейн

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите