Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!


Join the forum, it's quick and easy

Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!
Books - A world I would LOVE to live IN!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Приятели
Latest topics
» Lorien Legacies (series)
препоръчайте ми книга  EmptyЧет Сеп 10, 2015 5:57 pm by all

» В момента слушам...
препоръчайте ми книга  EmptyВто Сеп 01, 2015 3:05 am by repichka

» В момента чета... Прочетох... Ще прочета...
препоръчайте ми книга  EmptyНед Мар 01, 2015 5:21 am by krasy75

» Познайте цвета на очите на следващия
препоръчайте ми книга  EmptyЧет Яну 15, 2015 5:22 pm by Evitta_Cullen

» Да преброим до 9999
препоръчайте ми книга  EmptyЧет Яну 15, 2015 5:21 pm by Evitta_Cullen

» Сайт за книги и четящи
препоръчайте ми книга  EmptyПон Дек 08, 2014 10:01 pm by Evitta_Cullen

» Ловецът на вампири от Лоръл К. Хамилтън
препоръчайте ми книга  EmptyПон Дек 08, 2014 9:58 pm by Evitta_Cullen

» Кой е любимия ви изпълнител?
препоръчайте ми книга  EmptyПон Дек 08, 2014 9:56 pm by Evitta_Cullen

» ЧИТАНКА
препоръчайте ми книга  EmptyПон Дек 08, 2014 9:54 pm by Evitta_Cullen

» Какво си тананикате днес?
препоръчайте ми книга  EmptyПон Дек 08, 2014 9:53 pm by Evitta_Cullen

» Blood Coven by Mari Manscusi
препоръчайте ми книга  EmptyСря Ное 26, 2014 4:33 am by desertrose88

» Моята библиотека
препоръчайте ми книга  EmptyСря Ное 26, 2014 4:21 am by desertrose88

» Gnomeo and Juliet Movie
препоръчайте ми книга  EmptyПон Ное 24, 2014 2:53 am by murkos_85

» Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии
препоръчайте ми книга  EmptyЧет Ное 20, 2014 12:08 am by murkos_85

» Тетрадката
препоръчайте ми книга  EmptyЧет Ное 20, 2014 12:04 am by murkos_85

» Зрителна измама
препоръчайте ми книга  EmptyЧет Ное 20, 2014 12:01 am by murkos_85

» Дан Браун
препоръчайте ми книга  EmptyСря Ное 19, 2014 11:51 pm by murkos_85

» Джон Стайнбек
препоръчайте ми книга  EmptyСря Ное 19, 2014 11:46 pm by murkos_85

» препоръчайте ми книга
препоръчайте ми книга  EmptyСря Ное 19, 2014 11:38 pm by murkos_85

» BEASTLY
препоръчайте ми книга  EmptyСря Ное 19, 2014 11:34 pm by murkos_85

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 55, на Вто Юни 29, 2010 3:49 am

препоръчайте ми книга

+6
Darkness92
Silence.
paju4eto
gibon
Bibi
danian
10 posters

Go down

препоръчайте ми книга  Empty препоръчайте ми книга

Писане by danian Съб Авг 21, 2010 2:58 am

от типа на безсмъртните sunny и кашете на вас кой ви харесват
danian
danian
Потребител

Брой мнения : 11
Join date : 21.08.2010

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by Bibi Съб Авг 21, 2010 9:10 pm

Четеш ли на английски? Ако искаш мога да ти изпратя списъка с книгите които съм прочела от goodreads.com
Bibi
Bibi
Потребител

Брой мнения : 16
Join date : 07.04.2010
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by gibon Нед Авг 22, 2010 7:05 am

Какво четеш,какво харесваш?Дай насока
gibon
gibon
Потребител

Брой мнения : 90
Join date : 30.07.2010

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by danian Пон Авг 23, 2010 4:41 am

ами не чета на английски обичам фантастика,екшън,драма,романтика както казах подобни на безсмъртните.... Smile
danian
danian
Потребител

Брой мнения : 11
Join date : 21.08.2010

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by gibon Пон Авг 23, 2010 7:22 am

това са последните книги ,които прочетох и всичките ми харесват,трудно ми е да ги сравнявам,всяка си има чар!

Вечна любов-Братството на Черния кинжал-Дж.Р.Уорд
Тъмна любов-Братството...
Академия за Вампири-1,2,3,4,5-фен-превод-Ришел Мийд
Родена от Бурята/Черния лебед-Ришел Мийд
Игрите на глада-1 и 2 -Сюзън Колинс
Скитница-Ст.Майер
Град от кости
Град от пепел
Град от стъкло-фен превод
Цената на кръвта-тук-Таня Хъв
Съншайн-Р.Маккинли
Тръпка -Маги Стийотър

Денят на Трифидите-книгата,не филма-Дж.Уиндам
Землемория-Урсула леГуин
Ерагон-Кристъфър Паолини/ и филма не лош

Ако се сетя още ще пиша









gibon
gibon
Потребител

Брой мнения : 90
Join date : 30.07.2010

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by danian Пон Авг 23, 2010 2:50 pm

благодаря... препоръчайте ми книга  366841 само да питам от тия градове има ли 1 или са си различни случките?.?
danian
danian
Потребител

Брой мнения : 11
Join date : 21.08.2010

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by paju4eto Пон Авг 23, 2010 7:04 pm

Какви градове? :\
Моля, задай въпроса отново Smile
paju4eto
paju4eto
Админ
Админ

Брой мнения : 930
Join date : 17.06.2009
Age : 42
Местожителство : Sofia, Bulgaria

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by Silence. Пон Авг 23, 2010 9:18 pm

Предполагам, че говори за Град от кости, Град от пепел и Град от стъкло
Silence.
Silence.
Потребител

Брой мнения : 10
Join date : 21.08.2010

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by danian Нед Авг 29, 2010 4:58 pm

da
danian
danian
Потребител

Брой мнения : 11
Join date : 21.08.2010

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by Darkness92 Сря Сеп 01, 2010 3:43 pm

Това не е точно "книга", но е много интересно и, най-вече, смешно.
http://zamunda.net/details.php?id=167022&hit=1

" Как биха разказали приказката за Червената шапчица известни писатели"
На български е.
" Едгар Алън По

Край старата, мрачна, обвита в тайнствено-жесток воал
гора, над която се носеха тъмни облаци зловонни изпарения и сякаш
се чуваше злокобен звън на окови, в мистичен ужас живееше
Червената шапчица."

" O'Xенри

Червената шапчица се разтрепери. Тя беше сама. Тя беше
сама, като палачинка между звездите, като гладиатор сред
фармацевти, като сомнамбул в печка, като бастун в пустиня...."

препоръчайте ми книга  406196 препоръчайте ми книга  491582
Наистина е забавно.
Препоръчвам ви я, особено ако сте чели много от тези автори, защото така ще разберете майтапа със стила на самия автор.
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by Darkness92 Сря Сеп 01, 2010 3:48 pm

Конфуций

Чер Ве На Та-ша попита:
- Какво трябва да направи един вълк, щом го канят на вечеря?
- Благородният вълк има апетит, но никога не е гладен, простият
вълк няма апетит, но винаги е гладен - отвърна вълкът с достойнство,
изнасяйки се на заден ход. Чер Ве На Та-ша автоматично записа думите му,
изпадайки в медитация.

ОМГ! препоръчайте ми книга  406196

ПП. И ако някой я прочете - тя няма и 10 стр. - може ли да ми каже защо Кърт Вонегът постоянно използва "але-хоп!". Ако някой знае де. Предполагам учителките тук ще могат да отговорят хихикане
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by MuryG Чет Сеп 02, 2010 8:29 pm

Как биха разказали приказката за Червената шапчица:

Едгар Алън По, Ърнест Хемингуей, Ги дьо Мопасан, O'Xенри, Джек Лондон, Ярослав Хашек, Оноре дьо Балзак, Mаксим Горки, Робърт Бърнс, Oскар Уайлд, Чарлз Дикенс, Ерих Мария Ремарк, Жак Превер, Йордан Радичков, Уйлям Шекспир, Лев Николаевич Толстой, Кърт Вонегът.

Едгар Алън По
Край старата, мрачна, обвита в тайнствено-жесток воал гора , над която се носеха тъмни облаци зловонни изпарения и сякаш се чуваше злокобен звън на окови , в мистичен ужас живееше Червената шапчица.

Ърнест Хемингуей
Майката влезе. Тя постави на масата кошница. В кошницата имаше мляко, бял хляб и яйца. - Eто - каза майката. - Какво - попита Червената шапчица. - Ето това - каза майката - ще го занесеш на баба си. - Добре - каза Червената шапчица. - И си отваряй очите - каза майката - вълкът... - Да - каза Червената шапчица. Mайката гледаше как дъщеря й , която всички наричаха Червената шапчица, защото винаги ходеше с червена шапчица, излиза. И гледайки излизащата си дъщеря, майката помисли, че е много опасно да я изпраща сама в гората, и освен това тя помисли, че вълкът бе започнал отново да се появява насам, и като помисли така, тя усети, че започва да се тревожи.

Ги дьо Мопасан
Вълкът я срешна. Той я изгледа с оня особен поглед, който опитният парижки развратник хвърля на провинциалната кокетка, която все оше се преструва на невинна, ала той вярва на невинността й не повече от самата нея и вече сякаш вижда, как тя се разсъблича, как фустите и една по една падат, и тя остава само по риза, под която се очертават сладостните форми на тялото й.

O'Xенри
Червената шапчица се разтрепери. Тя беше сама. Тя беше сама, като палачинка между звездите, като гладиатор сред фармацевти, като сомнамбул в печка, като бастун в пустиня....

Джек Лондон
Ала тя беше достойна дъщеря на своята раса, в жилите й течеше силната кръв на белите покорители на света. Затова, без да й мигне окото, тя се нахвърли върху вълка, нанесе му един съкрушителен удар и го подкрепи с класически ъперкът. Вълкът страхливо побягна. Тя идеше след него със своята очарователна женска усмивка.

Ярослав Хашек
- Е, и какво направих? - мърмореше си вълкът - едно голямо лайно напpавих, това е...

Оноре дьо Балзак
Вълкът стигна до къщичката на бабата и потропа на вратата. Тази врата беше изработена през седемнадесетото столетие от неизвестен майстор. Той я беше изрязал от модерния по това време канадски дъб, беше и придал класическата четвъртита форма и я беше окачил на железни панти, които на времето си може да са били хубави, но сега ужасно скърцаха. По вратата нямаше никакви гравюри, шарки и орнаменти, само на долния десен ъгъл личеше драскотина, за която се разказваше, че Селостен дьо Шаварж, фаворит на Мария-Антоанерта и братовчед по майчина линия на детето на бабата на Червената шапчица е направил със собствената си шпора. Инак вратата беше съвсем обикновенна и затова няма да се спираме по подробно на нея.

Mаксим Горки
Бабата се изправи силна, смела и неустрашима и го погледна право в очите с изпепеляващ взор. Зърнал този остър поглед звярът с ужас помисли, че тази баба е така смела, защото е човек. - Какво искаш, Сиви, вълко? - попита бабата и думите и прозвучаха гордо.

Робърт Бърнс
- Кой хлопа в този късен час? - Аз хлопам - каза Вълчо. - Иди си. Всички спят у нас. - Не всички - каза Вълчо. - Не зная как си се решил! - Реших се - каза Вълчо. - Ти май си нещо наумил? - Май нещо - каза Вълчо. - Веднаж да минеш моя праг... - Да мина - каза Вълчо. - Утре ти ще дойдеш пак! - Ще дойда - каза Вълчо. - Ни дума никому за туй! - Ни дума - каза Вълчо.

Oскар Уайлд
Вълкът: Извинете вие не ми знаете името, но... Бабата: О, няма значение. В съвременното общество с най-добро име се ползват тези, които нямат име. С какво мога да ви услужа? Вълкът: Виждате ли .... Cъжалявам, но съм дошъл да ви изям. Бабата: Колко мило. Вие сте твърде остроумен джентълмен. Бабата: И това придава особен блясък на вашата духовитост. Вълкът: Радвам се, че не се отнасяте сериозно към факта, който току що ви съобщих. Бабата: Днес да се отнасяш сериозно към сериозните неща е проява на лош вкус. Вълкът: А към какво трябва да се отнасяме сериозно? Бабата: Разбира се към глупостите. Но вие сте непоносим! Вълкът: Кога един вълк е непоносим? Бабата: Когато прекалява с въпросите. Вълкът: А една жена? Бабата: Когато никой не може да я постави натясно. Вълкът: Много сте строга към себе си. Бабата: Разчитам на вашата дискретност. Вълкът: Имайте вяра. От мен няма да излезе нищо. (изяжда я) Бабата: ( от коpема на вълка ) Жалко, че избързахте. Tъкмо си бях приготвила една твърде приятна духовитост.

Чарлз Дикенс
Бедната Червена шапчица не знаеше, какво я очаква. Горкото дете. С каква обич, изписана по хубавото му личице, то отвори вратата, с какво ангелско изражение, то прекрачи прага на стаята, където вълкът, прикрил коварния си и зъл лик с ношната шапчица на бабата, очакваше поредната си жертва.

Ерих Мария Ремарк
- Ела при мен! - каза вълкът. Червената шапчица наля две чаши коняк (или ром, уиски, калвадос, сливова, джин, водка и пр.) и седна на леглото и вдишваха познатия дъх на коняка и т.н.... В този аромат имаше тъга и умора - тъгата и умората на гаснещата привечер. Конякът, ромът, джинът и т.н. беше самият живот. - Свършено е вече - каза тя. - Нямам вече на какво да се надявам повече. Аз нямам бъдеще. Вълкът мълчеше. Той беше съгласен с нея.

Жак Превер
Вълкът в зори ловци ще спрат, а в нощната тъма Камилен, смърт не знаен мрак, звезди, безброй съдби... защо ридаем аз и ти.

Йордан Радичков - Ще седна и ще го убия този вълк, драги ми господине. Да не ми е името Спиридон, ако не го убия. - Ще го убие! - говореха ловците. - Лани сума вълци дойдоха от Турно Мъгурелски и от други места. Имаше и да убиваш, и да гониш, и пак да останат. А тоя взе, че ги уби всичките. А вълците от своя страна взеха, че умряха. А вълкът беше седнал и шиеше на една шевна машина " Сингер", има такива машини, та като го види ловецът да си рече: " Брей, то не било вълк, мамка му вълча, а баба Спиридоница ". Да рече тъй и да си иде.

Уйлям Шекспир
Действие 5. Сцена 2. Къщичката на бабата на Червената шапчица. Пред нея първи ловец с кучето си. ( двоуми се ) - Да вляза или да не вляза? Туй е въпросът. Кое е по- добре - да вляза аз и вълка да убия или да си полегна аз, да си поспя? Легни, заспи и край. Да тук е спънката. Какво ще видя в този летен кратък сън? Да знай човек, че този сън прекъсва чувствата на гладния стомах, тогава би могъл...... Но този страх от нещо пред вълка, от таз затворена врата сковава мойте сетива...... Но стига! С тези мисли ставам аз страхливец и бледната мазилка на страха покрива с плесен и разяжда единственият цвят на смелостта. Е, хайде спри. Тез мисли прогони. Офелия, ти моя вярна кучка, ела и с мен за всеки случай ти бъди.

Лев Николаевич Толстой
Ловците убиха вълка и извадиха от корема му бабичката и Червената шапчица. От очите на малкото момиченце заструи лъчист поглед и то разбра, че това, което се случи не трябваше да се случва, а щом не трябваше да се случва, то нямаше да се случи, и то разбра, че това, което вършеше, мислеше и говореше, не бе това, което трябваше да върши, мисли и говори, и то реши, че от сега нататък ще върши, mисли и говори само това, което трябваше да върши, мисли и говори.

Кърт Вонегът
Майката на Червената шапчица беше голямя майсторка на баници. Нейните баници бяха сочни и мазни, сякаш правени с мазнината на всички тлъсти евреи убити през втората световна война. Тогава убиваха евреи с подобни цели. Така е то.... Сега, като настана световния глад, защото китайците изядоха всичко, аз си спомням за тези баници и от устата ми текат лиги. Какво би станало, ако една от тези баници попадне сред американците? Според мен никой няма да я изяде, макар че всички умираме от глад. Ако една от тези баници попадне сред нас ние ще се самоизядем за нея. Але-хоп. Разбира се, подобни баници вече не съществуват. Аз ги припомних за да предизвикам лигите ви, защото зная - и вие сте засегнати от световния глад. Така е то... Але хоп. Червената шапчица беше секс-идеалът на глутницата. Когато тя се появи с баницата един вълк я надуши. Тръгна след нея. Този вълк бе проследен и от другите вълци. Винаги е така. Още по мое време, когато бях стар пръдльо. Още тогава, когато един вълк надушеше нещо, всички тичаха след него. Всъшност така се стигна до световния глад.До световния глад се стигна чрез голямото преяждане,но тук става дума за един друг черен понеделник, в който цените ( американските цени) нарастнаха. Але хоп. Всички вълци се скупчиха около Червената шапчица.Никой не искаше да я яде. Вълците си бяха изработили антитела против глада. Механизма на тези антитела им бе показан от китайците. Китайците и вълците по това време бяха най- добрите приятели. В много отношения между тях нямаше разлика и т.н. Та никой от вълците не ядеше Червената шапчица. Напротив, те само душеха чорапите и. Те бяха луди по тези чорапи. Те им миришеха приятно. Какво говоря, приятно, те изпитваха от тази миризма върховна наслада. И всеки от тях имаше ерекция. Така е то.... В скоби, това бе средството, с което по-късно ги избиха китайците. Те пуснаха огромни количества Червени шапчици с подобни чорапи. Вълците бяха в див възторг. Но после китайците прибраха своите Червени шапчици с техните чорапи. Просто ги изпратиха на друга планета.Тогава вълците измряха от полов глад. Така е то.... Але хоп. Но сега Червената шапчица изпитваше адски сърбеж от полиетиленовите си чорапи. Тя реши да ги събуе. Така и направи, И тогава вълците я изоставиха. Обидена от това тя изяде цялата баница и умря от преяждане. Така е то.
MuryG
MuryG
Fairy
Fairy

Брой мнения : 546
Join date : 27.06.2009

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by MuryG Чет Сеп 02, 2010 8:34 pm

Как биха разказали приказката за "Червената шапчица":


Анонимен тинейджър:


- Абе, коп.ле, к'во да ти кажа, значи дъртата на Червената шапчица я ръга да ходи при баба си, дето живеела насред гората, та да й носи ня'кви кроасани и тем подобни глупости. Значи, копеле, отива мацката, Червената шапчица де, към гората и там я скива вълкът, звяр значи, изверг! Изрода я пита:
-Абе, ти къде си тръгнала ма? А оная му вика: -Отивам да вида некролога, щото чакам да хвърли топа всеки момент, та да й взема гарсониерата. Носа й тук няк'во ядене. А вълкът:
-Добре си тръгнала към дъртата, прати й много поздрави от мен.
-Шъ й пратя, ако не взема да забравя.
И си продължила мадамата към съборетината на дъртата. Ама вълка в това време си вика: "Абе, що не взема да мина напряко и изям дъртофелника, а после шъ вида к'во да права с оная пичка". И засилил се мутанта, стигнал пръв, потропал на вратата и некролога отвътре му вика:
-Къв си ти, бе?
А вълкът си направил педерастки гласа и й вика:
-Аз съм, ма! Червената шапчица. Отваряй щото брадясах, докато те чакам!
Тогава пенсията му отворила и оня я лапнал от раз, баш като Зуза от петдесет и първи блок, само дето оная не лапа дъртаци. Значи, копеле, лапнал я вълка, взел че й облякъл нощницата и й легнал в леглото. Абе, извратен, ама после ще ти разказвам. Лежи изрода и чака да дойде Червената шапчица. По едно време се хлопа на вратата.
-Влизай-вика оня.
И к'во гледа-оная пич.а, Червената шапчица влиза и сяда до леглото. И почва да го разпитва. Що му били такива големи очите, що са му такива големи ушите. Да ти кажа, бабека бил толкова грозен, та Червената шапчица въобще не познала вълка. И по едно време пич.ата пита изрода:
-Абе, бабек, що са ти такива големи зъбите?
А вълка не се сдържал и й вика:
-За да тъ изям, твойта мама!
И я изял. Ама лафа не свършва до тук, щото по едно време дошъл един ловец в къщата на бабата. Тоя явно й е бил няк'во гадже и дошъл да я наръби, ама като видял вълка с пълен корем извадил мозберга, от ония дванайсет и седем милиметровите, и му теглил куршума. Извадил после чикията и му резнал корема, а оттам взели че излезли дъртофелника и оная пич.а, Червената шапчица. Та затова ти разправям за Зуза и лапането на вълка.



Рокясал младеж:

Значи родителката на Блъди хет (Червената шапчица), стара хипарка, я накарала да отиде до баба си и да вземе два албума на Юрая Хийп и един на Лед Цепелин. Обула си шапчицата метълските кубинки, сложила якето с гърба на Содом, пуснала си уокмена с Крейтър, яхнала харлея и фестър ден дъ спийд ъф лайт и отпрашила към дарк замъка на бабата. Като си карала мотърхеда, по едно време я изпреварил Улфа (Вълка), а тя му се ядосала и му се развикала: -Пантера са бездарници, една скапана група, мадъфакъъ! Шъ тъ Kill by death! Тогава Улфа се ядосал и й отвърнал: -Брус Дикинсън го духа на негри! Ама това не му стигало, ами решил да си го върне здраво на Червената шапчица и на оная депешарка, баба й, с един Iron fist. Затова дал на четвърта и минал по земния път и пръв стигнал до фермата на бабата. Бабата по това време си била пуснала Напалм дет и въобще не чула как идва Улфа. В това време той влязъл и се направил на Мастър ъф пъпетс, абе изял я. След това й свалил коженото яке с гърба на Слейър, обърнал се с гръб към вратата и зел да куфее, за да не го познае Червената шапчица. В това време дошла Блъди хет и зела да го пита:
-Абе, бабо, коя е тая група, мяза ми на Тестамент?
-Не ма, това са УОСП, ма, ба, ква си задръстена-отвърнал Улфа.
-Абе, бабо, нещо много ти е порасла кичарата ма?
-Щото съм метълка, ма!-пак отвърнал Вълка.
-Ми що са ти такива големи кубинките ма?
-Ми щото да ритам разни дискари като теб ма! Hell awaits!-отговорил вълка и я заритал здраво и после я изял. Като я изял рекъл:
-Значи Пантера били скапана група, твойта мама депешарска! Ей да имаше някоя бира тука и една касета на Меноуър да покуфея още малко. Я па тая дъртата има само "Арда". Пфу!
Вълка бръкнал в хладилника и там намерил двайсетте бири, дето бабата ги била приготвила за концерта на Гънс довечера по първа. Добарал ги той, пуснал си Танкард и ги изпомпал. Като ги изпомпал взел че заспал. По това време в къщата на бабата дошъл WitchHunter (ловеца), и си носел китарата да опънат некоя жица с бабека, щото мислели да правят демозаписи. Като видял Улфа се сетил к'ва е работата с бирите и яката се ядосал и фанал ножицата и му офъкал кичарата. На сутринта Улфа се събудил и като се видял без кичара умрял от мъка.

Laughing
MuryG
MuryG
Fairy
Fairy

Брой мнения : 546
Join date : 27.06.2009

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by Darkness92 Чет Сеп 02, 2010 8:47 pm

Хаха, много са ми смешни всичките!! препоръчайте ми книга  491582
***
http://aworldiwouldlovetolivein.blogspot.com/2010/09/blog-post.html
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by viki_kati Вто Юни 28, 2011 12:30 am

Very Happy Забавно Very Happy

viki_kati
Потребител

Брой мнения : 39
Join date : 27.06.2011

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by mia_chan Пет Юли 01, 2011 5:39 am

Стиван Кинг - "Гробище за домашни любимци" и "Сияние"
mia_chan
mia_chan
Потребител

Брой мнения : 25
Join date : 28.06.2011

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by murkos_85 Сря Ное 19, 2014 11:38 pm

Човекът, който се смее на Виктор Юго

murkos_85
Потребител

Брой мнения : 31
Join date : 19.12.2013
Age : 38

Върнете се в началото Go down

препоръчайте ми книга  Empty Re: препоръчайте ми книга

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите