Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!


Join the forum, it's quick and easy

Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!
Books - A world I would LOVE to live IN!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Приятели
Latest topics
» Lorien Legacies (series)
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyЧет Сеп 10, 2015 5:57 pm by all

» В момента слушам...
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2015 3:05 am by repichka

» В момента чета... Прочетох... Ще прочета...
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyНед Мар 01, 2015 5:21 am by krasy75

» Познайте цвета на очите на следващия
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyЧет Яну 15, 2015 5:22 pm by Evitta_Cullen

» Да преброим до 9999
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyЧет Яну 15, 2015 5:21 pm by Evitta_Cullen

» Сайт за книги и четящи
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 10:01 pm by Evitta_Cullen

» Ловецът на вампири от Лоръл К. Хамилтън
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:58 pm by Evitta_Cullen

» Кой е любимия ви изпълнител?
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:56 pm by Evitta_Cullen

» ЧИТАНКА
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:54 pm by Evitta_Cullen

» Какво си тананикате днес?
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:53 pm by Evitta_Cullen

» Blood Coven by Mari Manscusi
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyСря Ное 26, 2014 4:33 am by desertrose88

» Моята библиотека
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyСря Ное 26, 2014 4:21 am by desertrose88

» Gnomeo and Juliet Movie
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 2:53 am by murkos_85

» Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:08 am by murkos_85

» Тетрадката
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:04 am by murkos_85

» Зрителна измама
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:01 am by murkos_85

» Дан Браун
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:51 pm by murkos_85

» Джон Стайнбек
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:46 pm by murkos_85

» препоръчайте ми книга
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:38 pm by murkos_85

» BEASTLY
Новости и промени във форума - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:34 pm by murkos_85

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 55, на Вто Юни 29, 2010 3:49 am

Новости и промени във форума

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

23052010

Писане 

Новости и промени във форума - Page 2 Empty Новости и промени във форума




Добавихме нова страница за "Игрите на глада" към форума във формата на блог. Можете да я посетите, като натисните логото на книгите в менюто, точно до "Home".

След филиалния ни блог "A world I would love to live in!", дойде ред и на съвсем новичкия ни форум за "Игрите на глада". Посетете го: http://thehungergamesbg.board-directory.net/forum.htm

Прибрахме всичките ни банери на приятели в една тема във "За форума". Можете да стигнете там, като кликнете на розовия банер "Friends".

Изкажете си мненията тук. Smile


Последната промяна е направена от Darkness92 на Пон Сеп 26, 2011 9:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Новости и промени във форума :: Comments

poli8009

Писане Вто Сеп 27, 2011 8:18 pm by poli8009

Страхотно ново оформление. Харесва ми.
Радвам се, че отново сте на линия. Благодаря за всичко, което правите. Не само преводите, а и новите теми и новините с които ни запознавате. Пожелавам ви попътен вятър и редовни и доволни посетители. Very Happy

Върнете се в началото Go down

paju4eto

Писане Вто Сеп 27, 2011 8:43 pm by paju4eto

Благодаря за пожеланията и хубавото мнение Smile И ние смятаме, че от време на време форумът трябва да се освежава. Новата концепция е описана в логото: ще се постараем да го превърнем в място, в което с удоволствие бихте избягали и бихте забравили да се върнете Smile
Аз лично съм водена от една сравнително скорошна своя страст (тъй като четенето на книги ми е слабост, откакто се помня): мангите, аниметата и азиатските сериали. Всеки, който я споделя, е добре дошъл да пуска теми в съответните раздели. Приятно ровене/четене и писане/споделяне!
enjoy

Върнете се в началото Go down

Lady Infernaliia

Писане Вто Сеп 27, 2011 8:49 pm by Lady Infernaliia

Новата визия на форума страшно ми допада.Много по-свежа, по-стегната и компактна.Вече въобще не ми зацепва, защото излишните неща са изчистени.Браво!И аз ви пожелавам занапред много развитие, и нека форумът стане още по-добър, отколкото сега.Лично аз с удоволствие ще прекарвам повече време тук. Smile

Върнете се в началото Go down

Bubole4eKle4e

Писане Съб Авг 17, 2013 7:32 pm by Bubole4eKle4e

Харесват ми новите цветове, макар че ми е все така неподредено, но нищо. Продължавайте все така! Smile

Върнете се в началото Go down

Mortal_Lady

Писане Съб Авг 17, 2013 7:58 pm by Mortal_Lady

Дам и аз мисля така затова започнах да подреждам всичко ще продължи да се подрежда Smile 

Върнете се в началото Go down

krasy75

Писане Нед Авг 18, 2013 3:25 am by krasy75

Радвам се, че има раздвижване във форума. Новото лого е много готино. Успех с обновяването. Smile

Върнете се в началото Go down

Christina

Писане Пон Авг 19, 2013 1:51 pm by Christina

Аз също съм много щастлива, че се завърнахте! Успех с развиването! Smile

Върнете се в началото Go down

darina112

Писане Сря Авг 21, 2013 6:41 am by darina112

Наскоро отново се сетих за този форум и се радвам изключително много, че ще се съживи ^^

Върнете се в началото Go down

Christina

Писане Пон Авг 26, 2013 6:03 pm by Christina

Много ми харесва, че махнахте всички излишни неща отстрани. Сега е много по-добре и най-важното - не забива ;д

Върнете се в началото Go down

Mortal_Lady

Писане Вто Авг 27, 2013 1:20 pm by Mortal_Lady

Дам поради съвета на една приятелка разбрах че от това забива

Върнете се в началото Go down

Mortal_Lady

Писане Пон Сеп 23, 2013 4:41 pm by Mortal_Lady

Искам да съобщение че известно време няма да мога да подържам форума поради повода че се местя и незнам още дали са прекарали интернет в апартамента затова се извинявам предварително

Върнете се в началото Go down

poli8009

Писане Нед Мар 23, 2014 3:00 pm by poli8009

Не знаех къде да попитам за това реших да пиша тук, защото питането ми е свързано с новостите във форума и по-точно - четенето на фен преводи. Опитах се да пусна ЛС на Darkness92, но не мога да го изпратя. Излиза ми следният надпис :This or those user(s) do not wish to receive private messages. В ме ли е проблема или има друго обяснение?

Пак се извинявам, ако мястото на въпросът ми не е тук...

Върнете се в началото Go down

Darkness92

Писане Пон Мар 24, 2014 2:25 am by Darkness92

Ъгх, моя е вината. Не знаех, че не мога да получавам ЛС. Ще го променя.
Извинявам се Smile

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите