Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!


Join the forum, it's quick and easy

Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!
Books - A world I would LOVE to live IN!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Приятели
Latest topics
» Lorien Legacies (series)
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyЧет Сеп 10, 2015 5:57 pm by all

» В момента слушам...
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2015 3:05 am by repichka

» В момента чета... Прочетох... Ще прочета...
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyНед Мар 01, 2015 5:21 am by krasy75

» Познайте цвета на очите на следващия
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyЧет Яну 15, 2015 5:22 pm by Evitta_Cullen

» Да преброим до 9999
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyЧет Яну 15, 2015 5:21 pm by Evitta_Cullen

» Сайт за книги и четящи
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 10:01 pm by Evitta_Cullen

» Ловецът на вампири от Лоръл К. Хамилтън
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:58 pm by Evitta_Cullen

» Кой е любимия ви изпълнител?
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:56 pm by Evitta_Cullen

» ЧИТАНКА
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:54 pm by Evitta_Cullen

» Какво си тананикате днес?
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:53 pm by Evitta_Cullen

» Blood Coven by Mari Manscusi
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyСря Ное 26, 2014 4:33 am by desertrose88

» Моята библиотека
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyСря Ное 26, 2014 4:21 am by desertrose88

» Gnomeo and Juliet Movie
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 2:53 am by murkos_85

» Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:08 am by murkos_85

» Тетрадката
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:04 am by murkos_85

» Зрителна измама
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:01 am by murkos_85

» Дан Браун
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:51 pm by murkos_85

» Джон Стайнбек
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:46 pm by murkos_85

» препоръчайте ми книга
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:38 pm by murkos_85

» BEASTLY
The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:34 pm by murkos_85

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 55, на Вто Юни 29, 2010 3:49 am

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

+20
Emilie
sss
elly97
viki_kati
joana_j
krasy75
Kris Cullen
densky
svetlaivanov
mime7o_98
Mortal_Lady
bluewolf93
TheWhiteWolf
rainetoo_96
dark_love
trotinetka
vesi4ka
djenny_m
belavoda
Bellatrix
24 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by svetlaivanov Пет Май 13, 2011 9:52 pm

Много кофти свърши сезона. Цяло лято ще има да се чудя какво ще се случи? А септември е толкова далеч...
svetlaivanov
svetlaivanov
Преводач
Преводач

Брой мнения : 197
Join date : 28.01.2011
Age : 55
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by joana_j Пон Юни 27, 2011 4:10 pm

Страхотен сериал и невероятни актьори!!!
joana_j
joana_j
Потребител

Брой мнения : 42
Join date : 25.05.2010

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by viki_kati Пон Юни 27, 2011 6:36 pm

Уникален сериал!

viki_kati
Потребител

Брой мнения : 39
Join date : 27.06.2011

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by svetlaivanov Пон Юни 27, 2011 11:15 pm

Съгласна съм! Smile
svetlaivanov
svetlaivanov
Преводач
Преводач

Брой мнения : 197
Join date : 28.01.2011
Age : 55
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by elly97 Чет Юли 21, 2011 5:51 am

Сериала е върха, за първи път харесвам повече филма от книгите.Ооо нямам търпение да дойде 15-ти септември ии да започне 3-ти сезоон.
elly97
elly97
Потребител

Брой мнения : 39
Join date : 18.07.2011

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by sss Съб Авг 20, 2011 12:29 am

Много е хубав нямам търпение да излезе трети сезон
sss
sss
Потребител

Брой мнения : 43
Join date : 08.09.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by Emilie Чет Мар 08, 2012 7:21 pm

Аз все още съм на втори сезон, но не е нищо особено, да, втори сезон много повече ми харесва от първи. Първи (особено в началото) ми беше аааааадски скучен, но може би защото няма нищо общо с книгите, а на мен книгите ми харесват (нищо че съм на 6та, понеже не мога да намеря края на превода и). След като се появи Катрин имаше малко раздвижване и ми стана интересно края на първи и началото на втори сезон ги изгледах буквално за един ден (5-6 епизода). Харесвам Катрин и я разбирам, макар в книгите да не ми харесваше. Персонажа във филма е много добре направен за разлика от Елена, която във филма просто не знае какво иска... Стефан та Стефан и като се появи Катрин и я позаплаши и вече не иска да е с него "колкото и да го обичала, искала да се събуди жива и всичките и близки да са добре". Според мен Нина Добрев по-добре се превъплащава в Катрин повече ми харесва тази и игра. Както казах по-горе, харесвам персонажа на Катрин - манипулативна и егоистка, но все пак според мен не е егоистка чак до такава степен, може би (казвам го до изгледан 8 епизод на 2ри сезон) наистина е била влюбена в Стефан и наистина би искала да е отново с него Много по-труден персонаж от който и да било в целия филм, дори Деймън не е толкова труден като персонаж (и него го харесвам все пак). Стефан не ми харесва във филма го показват сууупер неуравновесен кръвохолик, когато почне да пие човешка кръв. Малко ми е безхарактерен (но може би това се дължи и на впечатлението ми от книгите), докато Деймън...типичен пример за лошо момче, но всъщност не е толкова лош, а напротив той е чувствителен и добър (показва го с държанието си към Елена).
Да сумирам, да, филма е добър, но е далеч от най-хубавия и запленяващ сериал, който съм гледала. От време на време ме грабва, но не ме държи в напрежение през цялото време, както трябва да е един наистина завладяващ сериал.
Emilie
Emilie
Потребител

Брой мнения : 7
Join date : 02.07.2011

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by mimeto0 Пон Апр 07, 2014 2:56 pm

Първата поредица е уникална, прочетох книгите, след това излезе филма и още 1 поредица, но те са малко тъпички
mimeto0
mimeto0
Потребител

Брой мнения : 10
Join date : 07.04.2014
Age : 31

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by Thenarya Пет Апр 11, 2014 12:46 am

Аз съм чела книгите (до към края на 10та) и те не са никак лоши, но историята е доста по-различна от тази в сериала. Сериала го следя редовно (сега чакаме 18ти еп. на 5ти сезон) и честно казано шапка им свалям на сценаристите, че успяват да задържат зрителското внимание толкова дълго. В първите сезони е малко по-детинско (както и в книгите според мен), но героите също израстват със сериала, по-натам се променят доста неща. Сигурно не на всеки би се харесал, но лично мен ме кара да го чакам с интерес всяка седмица. Smile

Thenarya
Thenarya
Потребител

Брой мнения : 49
Join date : 26.03.2013
Age : 37
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by mimeto0 Сря Май 21, 2014 5:55 am

Да съгласна съм, че сериала няма нищо общо с книгите! Аз също го гледам, по едно време беше започнал да става малко бозав, но сега с последната серия от сезона ме грабна отново. Но все пак мисля,че ако разкарат Деймън - филмът умира.
mimeto0
mimeto0
Потребител

Брой мнения : 10
Join date : 07.04.2014
Age : 31

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by byh4o Чет Май 22, 2014 9:18 pm

Харесва ми сериалчето, но както mimeto каза нещо напоследък беше взел да става боза и доста се бях замислила дали да продължавам да го гледам. Добре, че беше последната серия от сезона сега, че поне малко ме грабна отново.
byh4o
byh4o
Потребител

Брой мнения : 33
Join date : 17.03.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by murkos_85 Сря Ное 19, 2014 9:03 pm

На мен лично сериалът ми наподобява на точния и премерен микс от кървави сцени и любовни трепети, сериал, който тийн публиката може да гледа заедно с родителите си и да е подходящ както за по-младата, така и за зрялата аудитория. Нещо средно между Здрач и Истинска кръв.

murkos_85
Потребител

Брой мнения : 31
Join date : 19.12.2013
Age : 39

Върнете се в началото Go down

The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries / Дневниците на вампира

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите