Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!


Join the forum, it's quick and easy

Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!
Books - A world I would LOVE to live IN!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Приятели
Latest topics
» Lorien Legacies (series)
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyЧет Сеп 10, 2015 5:57 pm by all

» В момента слушам...
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyВто Сеп 01, 2015 3:05 am by repichka

» В момента чета... Прочетох... Ще прочета...
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyНед Мар 01, 2015 5:21 am by krasy75

» Познайте цвета на очите на следващия
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyЧет Яну 15, 2015 5:22 pm by Evitta_Cullen

» Да преброим до 9999
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyЧет Яну 15, 2015 5:21 pm by Evitta_Cullen

» Сайт за книги и четящи
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyПон Дек 08, 2014 10:01 pm by Evitta_Cullen

» Ловецът на вампири от Лоръл К. Хамилтън
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyПон Дек 08, 2014 9:58 pm by Evitta_Cullen

» Кой е любимия ви изпълнител?
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyПон Дек 08, 2014 9:56 pm by Evitta_Cullen

» ЧИТАНКА
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyПон Дек 08, 2014 9:54 pm by Evitta_Cullen

» Какво си тананикате днес?
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyПон Дек 08, 2014 9:53 pm by Evitta_Cullen

» Blood Coven by Mari Manscusi
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyСря Ное 26, 2014 4:33 am by desertrose88

» Моята библиотека
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyСря Ное 26, 2014 4:21 am by desertrose88

» Gnomeo and Juliet Movie
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyПон Ное 24, 2014 2:53 am by murkos_85

» Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyЧет Ное 20, 2014 12:08 am by murkos_85

» Тетрадката
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyЧет Ное 20, 2014 12:04 am by murkos_85

» Зрителна измама
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyЧет Ное 20, 2014 12:01 am by murkos_85

» Дан Браун
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyСря Ное 19, 2014 11:51 pm by murkos_85

» Джон Стайнбек
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyСря Ное 19, 2014 11:46 pm by murkos_85

» препоръчайте ми книга
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyСря Ное 19, 2014 11:38 pm by murkos_85

» BEASTLY
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer EmptyСря Ное 19, 2014 11:34 pm by murkos_85

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 55, на Вто Юни 29, 2010 3:49 am

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

+19
I can fly
billytooo
Enigma
[.*-Cry-Stal-*.]
kristen_
dark_love
nell8
Darth Sparhawk
belavoda
poli8009
Jace Wayland
Bellatrix
The Follen Angel
desidg
Darkness92
Nadia79
lera93
LolliPopChe
paju4eto
23 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by paju4eto Пет Авг 07, 2009 5:46 pm

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Twilight%20saga
То не че има много ново да се каже Laughing
НО тъй като много от нас са открили "Реликвите" заради eто тази реплика на Стефани Майър -

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Img1416955070

За който не може да разчете - на обложката Стефани Майър препоръчва книгите:
"Книгите "Реликвите на смъртните" създават свят, в който с удоволствие бих живяла. Прекрасни са!"
А пък тук става ясно какво е зарадвало Стефани Майър достатъчно, за да обнови официалната си страница (25 март 2009):
новият албум на Blue October и излизането на City Of Glass, последната книга от поредицата "Реликвите на смъртните".

Та след този доста дълъг увод и с уточнението, че има достатъчно много сайтове за сагата - с един от тях сме и приятели и той е изключтелно приятно място - ако искате, нека просто се преброим феновете.

Аз си признавам без бой, че книга така не ме е увличала от детските ми години. А чета наистина много. Вие сте!
paju4eto
paju4eto
Админ
Админ

Брой мнения : 930
Join date : 17.06.2009
Age : 42
Местожителство : Sofia, Bulgaria

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by LolliPopChe Съб Авг 08, 2009 5:29 am

Ми то няма кво да кажа просто. Думите не стигат.
Невероятна, иникална, завладяваща, чувствена, понякога тъжна, понякога забавна, почти перфектна книга.

Казвам почти перфектна, защто очаквах малко повече екшън в "Зазоряване", но както и да е няма значение.

Надявам се само да се справят добре с филмите. Ако трябва да съм честна очаквах малко повече от "Здрач", имаше сцени, които наистина исках да видя, но явно са решили да ни ги "спестят", все пак малко трудно се зъбират 509 стр. в 90 мин.
Но стига за филмите.

За мен тва е най-хубавата поредица, която някога съм чела и Реликвите на смъртните разбира се. Това са ми любимите книги.
Вампирски целувки не ме впечатли толкова, но тези двете .... много повече отколкото просто впечатлиха. Невероятни са. Имат всичко, което може да се иска. На моменти съм плакала, смяла съм се и съм се ужасявала заедно с героите. Просто са уникални.
Толкова завладяващи и увлекателни.
Ако имах време бих ги прочела на един дъх.

/ това всичко е за поредицата "Здрач и за "Реликвите на смъртните". Мнението ми и за двете е напълно еднакво./
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer 765398 apploud kitty мажоретка love



crying а това е защото "Здрач" я прочетох и ми е мъчно, че свърши, както скоро ще стане и с "Реликвите на смъртните"



ПП ако все още има някой, който не е чел книгите ГОРЕЩО ВИ ГИ ПРЕПОРЪЧВАМ
LolliPopChe
LolliPopChe
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 227
Join date : 07.07.2009
Age : 29
Местожителство : пловдив

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by lera93 Сря Авг 19, 2009 3:20 am

Нормално е да харесвам тази поредица страшно много, защото от нея тръгна цялата еуфория. Заради нея се запалих толкова много по вампирите и въобще по свръхестественото... lol!

Тя беше и причината да прочета "Брулени хълмове" и да се докосна до магията на книгата и по този начин да разбера Стефани и причините да вмъкне така тактично части от книгата. Успях да вникна още по-добре в характера на героите.

Тази поредица е просто невероятен начин да усетиш вкуса на една толкова вълнуваща любовна история. В нея има от всичко по-малко - любовен триъгълник, приключение, борба със злото. И според мен всеки би открил нещо за себе си и би му било приятно да прочете поредицата.

Бела и Едуард са толкова сладки. Тяхната любов е всепоглъщаща и вечна. Това е смисъла на книгите. Любов като тяхната е надеждата, че и в реалния свят има такава любов.

Всеки, който не е прочел поредицата е направил грешка и по най-бързия начин трябва да я поправи... love love love
lera93
lera93
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 412
Join date : 31.07.2009
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Nadia79 Сря Авг 19, 2009 4:51 am

Аз няма да коментирам сюжета и героите - това е тема дъвкана и предъвкана вече, ще напиша как се промени живота ми след TW.

Никога досега не съм била така обсебена от книги и героите в тях...
От март месец до скоро, четях и препрочитах сагата - нищо друго не съществуваше за мен.
Направо се откъснах в нереален свят.
Не знам как не ме изхвърлиха от работа, как семейството ми не разбра, но всяка свободна минута и мисъл ми беше в историята.
Саундтрака го слушах непрекъснато, непрекъснато бях с някоя от книгите в ръка.

Не знам как Стефани е успяла да го измисли, да го опише, но тя пристрастява хората към Здрач.... не без участието на Роб разбира се.
За себе си признавам, че ако не бях гледала първо филма, ако той не ме беше впечатлил толкова, може би нямаше да прочета книгите или поне нямаше да имат същото влияние върху мен.

За мен това беше като наркотик, добре че в нета намерих много съмишленички иначе щях да си мисля, че нещо не ми е наред.
Не знам има ли други толкова пристрастени тук, дано да не съм единствената...

Радвам се, че успях да се откъсна вече, но сега е за сметка на друго обсебване.... ясно е, след като съм в този форум Smile
Сега новата ми мания е Mortal Instruments, Jace - Alex.

Започвам да се чудя възможно ли е вече да прочета книга без да се пристрастя към главния герой????
Embarassed

Nadia79
Потребител

Брой мнения : 15
Join date : 28.07.2009

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by paju4eto Сря Авг 19, 2009 6:07 am

Може и без да се пристрастяваш, нда-аа...
Но "Здрач" беше началото.
Колкото до обсебването...тази сага придаде определено ново значение на думата за мен. Беше като някакво тъмно влюбване, безнадеждно, невъзможно за отговор...добре, че намерих "Реликвите", та да уравновеся малко нещата и да се върна в реалността. И да започна - почти - да забелязвам недостатъците на главните герои, начело с Едуард Smile
paju4eto
paju4eto
Админ
Админ

Брой мнения : 930
Join date : 17.06.2009
Age : 42
Местожителство : Sofia, Bulgaria

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Darkness92 Вто Дек 01, 2009 12:51 am

Днес една приятелка ми съобщи, че нейн приятел, който имал приятел/ка в Испания, й казал, че ще има 5та книга! Аз проверих в официалната й страница и не прочетох нищо такова - макар че разглеждах съвсем набързо, и ако има нещо такова може да съм го пропуснала. Но вие чували ли сте за нещо такова?! Защото, колкото и скучен да ми се струва сега Едуард (заради Джейс) наистина бих се зарадвала, ужасно много да си купя пета книга на Здрач.
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by desidg Вто Дек 01, 2009 2:00 am

Ами значи то за пета книга ще има, ама Стеф сега я мързи да я допише. Става дума за Здрач от името на Еди. Ама ако е нещо друго, в което става въпрос за нещо след 4 книга, не знам.
desidg
desidg
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 216
Join date : 05.10.2009
Age : 28
Местожителство : Токио, Япония

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Darkness92 Вто Дек 01, 2009 2:25 am

Мне, не мисля, че ставаще въпрос за Среднощно слънце... Но както и да е. Ако има такова нещо все ще излезе от някъде инфо за това.
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by LolliPopChe Сря Дек 02, 2009 2:01 am

нещо малко извън темата за 5 книга...
колкото повече серии на "Герои" гледам, толкова повече почвам да си мисля че силите н аповечето вампири са взети от там.... thinking

и сега се чудя кое е излязло първо?? някой да знае??
LolliPopChe
LolliPopChe
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 227
Join date : 07.07.2009
Age : 29
Местожителство : пловдив

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Darkness92 Сря Дек 02, 2009 2:23 am

Ами Здрач е излязла през 2005, а Герои 2006. Но аз мисля, че Стефани се е досетила за дарбата на Едуард от "Интервю с вампир". Не знам дали си спомняте, имаше една сцена, където двамата главни герои влизат в едно "Частно парти". Не знам имената и не знам какъв беше повода, но помня, че една жена ги гледаше и единият каза на другия да й прочете мислите. Но когато не успя коментара на другия беше, че даровете на смъртта или мрака са различни. Дано ме разбрахте, ха. Когато гледах филма и на тази сцена се сетих за Едуард.
Иначе кой вижда бъдещето от Герои? И кой контролира емоциите на хората?
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by LolliPopChe Сря Дек 02, 2009 9:50 pm

Mмм не че вижда бъдешето, по-скоро го рисува, докато е в неща като транс... а за контрола на емоциите не съм сиг, но пък има няколко сили( непробиваема кожа, супер бързина, супер сила, изострени инстинкти....), които ги има при всички вампири и самолекуването при върколаците, и има нещо подобно на дарбата на Джейн... създаването на илюзии като дарбата на онази амазонка или квато там беше...
LolliPopChe
LolliPopChe
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 227
Join date : 07.07.2009
Age : 29
Местожителство : пловдив

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by The Follen Angel Вто Дек 08, 2009 4:21 am

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer 398A


Здравейте казвам се Мимс и съм Главен Администратор на форума http://vampire-ladies.forumotion.com/forum.htm

Пиша ви, с едно предложение. Издателство "Ибис" се свързаха с нас, понеже държим връзка с издателството и ни предоставят няколко безплатни екземпляра, които да раздадем на потребителите. За това организираме състезание, в което всеки желаещ може да се включи. Пишем ви, за да съобщите на вашите потребители, ако желаете разбира се, или да се включите самите вие. Повече за самото състезание можете да разберете във форума ни.

Ще се радваме да участвате!
The Follen Angel
The Follen Angel
Потребител

Брой мнения : 53
Join date : 01.07.2009
Местожителство : Morganville, Texas

http://vampire-ladies.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Darkness92 Сря Дек 09, 2009 1:47 am

Някой знае ли какво става със Новолуние и замунда?! Един път го има, друг път не! Пуснах да си го тегля, спря на 35% и като погледнах в замундата филма го нямаше! Да не би да става какво миналия път - да го качват незаконно и после да трият торентите? Аз си го бях изтеглила с ужасно качество, но когато видях, че има с по-хубаво пуснах него да тегля, а стария изтрих. И сега нямам нито един, на който да се радвам.... crying

А който е гледал филма какво мисли за него? ПО хубав ли е от първия?

Според мен определено! И дори сякаш има наваксано пропуснатото от първата книга - като например се споменава за способността на Джаспър, ако не бях прочела книгата изобщо нямаше и да подозирам за нея...
Има мнооого общо с книгата... макар и не напълно, но няма как това да стане.
Какви са вашите мнения?
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by paju4eto Чет Дек 10, 2009 12:12 am

На мен не ми хареса колкото "Здрач"...но аз и книгата не харесвам особено. Същевременно възможно е нещата да са доста по-различни, ако го гледам сама вкъщи на компа Twisted Evil
paju4eto
paju4eto
Админ
Админ

Брой мнения : 930
Join date : 17.06.2009
Age : 42
Местожителство : Sofia, Bulgaria

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Bellatrix Съб Яну 23, 2010 5:27 pm

Книгите са невероятни! Сигурно съм ги чела повече от двайсет пъти. Може да се каже, че започнах да чета други книги за вампири и подобни създания, след като прочетох тези книги. Smile
Bellatrix
Bellatrix
Nephyllim
Nephyllim

Брой мнения : 684
Join date : 22.01.2010
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Jace Wayland Съб Яну 30, 2010 11:47 pm

От първите фенове съм и все още не ми е омръзнала. Майка ми ме запали по поредицата преди, близо три години някъде, но може и да греша, вече загубих представа за времето. Любима книга ми е Зазоряване, а за Новолуние филма мисля, че можеше и по-добре. Книгата е прекалено мрачна и тъжа, а филма ми се струва някак весел, знам ли...представям си Затъмнение сигурно ще е още по-зле. ;dd
Jace Wayland
Jace Wayland
Nephyllim
Nephyllim

Брой мнения : 604
Join date : 03.12.2009
Age : 30

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by poli8009 Чет Фев 04, 2010 5:48 am

Филма можеше и да е по-зле. Върколаците са ги направили поне сносно. Щеше да е много по-весело ако не се бяха справили. Smile А за третият филм ще почакаме и ще видим.
poli8009
poli8009
Vampire
Vampire

Брой мнения : 147
Join date : 23.12.2009

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Darkness92 Пет Фев 12, 2010 6:37 pm

Хей, чухте ли, че Зазоряване ще е в 2 части!

Два филма за "Зазоряване"
Author: Darth Sparhawk
Date: 12.02.2010

Summit ще направят два филма за "Зазоряване", последната книга от сагата "Здрач", съобщиха няколко сайта тази нощ. Така малкото студио, което стана световно известно с вампирската сага, ще последва примера на "Уорнър", които ще екранизират в две части последният филм за Хари Потър.
Засега обаче няма информация филмът да е 3Д.

цитаделата
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by belavoda Пет Фев 12, 2010 7:42 pm

Супер. Чакам с нетърпение всички филми от сагата. И дано спазят сюжета на книгата. А се надявам и Стефани да продължи да пише.
belavoda
belavoda
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 229
Join date : 09.02.2010
Age : 40
Местожителство : Перник

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by poli8009 Чет Фев 25, 2010 4:26 am

Според Вас дали Стефани ще допише 5-та книга? На мен лично ще ми бъде интересно да я прочета. THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer 30777
poli8009
poli8009
Vampire
Vampire

Брой мнения : 147
Join date : 23.12.2009

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Darth Sparhawk Чет Фев 25, 2010 4:33 am

Darkness92 написа:Хей, чухте ли, че Зазоряване ще е в 2 части!

Два филма за "Зазоряване"
Author: Darth Sparhawk
Date: 12.02.2010

Summit ще направят два филма за "Зазоряване", последната книга от сагата "Здрач", съобщиха няколко сайта тази нощ. Така малкото студио, което стана световно известно с вампирската сага, ще последва примера на "Уорнър", които ще екранизират в две части последният филм за Хари Потър.
Засега обаче няма информация филмът да е 3Д.

цитаделата

само да добавя, че още няма официално потвърдена информация от съмит и може би ще се види бокс-офиса на третия филм преди да решат един или два филма да има...
Darth Sparhawk
Darth Sparhawk
Vampire
Vampire

Брой мнения : 131
Join date : 10.02.2010
Age : 39
Местожителство : Mt. Olympos

http://www.citadelata.com

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by nell8 Пет Фев 26, 2010 2:58 am

Книгите са много хубави, но нещо на третата ми доскучаха малко. И аз не знам защо! Very Happy А за филмите не знам какво да кажа. Първият ми хареса, но вторият много ме разочарова, може би, защото бях прочела книгата и очаквах нещо съвсем ралично. silent Но все пак си очаквам с нетърпение следващия филм! И най-вече се надявам петата книга да бъде завъшена. What a Face
nell8
nell8
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 216
Join date : 19.01.2010
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by poli8009 Пет Фев 26, 2010 3:28 am

nell8 написа:Книгите са много хубави, но нещо на третата ми доскучаха малко. И аз не знам защо! Very Happy А за филмите не знам какво да кажа. Първият ми хареса, но вторият много ме разочарова, може би, защото бях прочела книгата и очаквах нещо съвсем ралично. silent Но все пак си очаквам с нетърпение следващия филм! И най-вече се надявам петата книга да бъде завъшена. What a Face
И аз искренно се надявам да завърши петата книга. Но предполагам, че няма да е скоро. study
poli8009
poli8009
Vampire
Vampire

Брой мнения : 147
Join date : 23.12.2009

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by dark_love Чет Юни 17, 2010 7:24 pm

Здрач беше първата ми мания и още е такава.Наистина бях като обсебена.Първо гледах филма и се влюбих в него и след това прочетох и книгата,което си е рекорд за мен,като се има предвид,че преди не обичах да чета.След това започнах да търся информация за книгите,актьорите и лека по-лека разбрах всичко.Радвам се,че го гледах малко след като излезна,а преди си виках,че ще е тъп филм и така си стоя на компа ми една седмица докато не се реших.Обичам всичко около Здрач и филмите и книгите,и ако не беше той нямаше да се запаля така по вампирите.
dark_love
dark_love
Потребител

Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2010

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by kristen_ Нед Юни 27, 2010 3:15 am

Книгите от поредицата "Здрач" винаги ще са нещо специално за мен. Това са на-любимите ми книги! Изключително запалена съм и по филмите и актьорите. Чела съм поредицата около 7 пъти и още не ми е писнала или доскучала!! Обичам "Здрач" и Стеф за това че ме накара да обикна четенето!! <3<3
kristen_
kristen_
Потребител

Брой мнения : 6
Join date : 27.06.2010

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите