Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!


Join the forum, it's quick and easy

Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!
Books - A world I would LOVE to live IN!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Приятели
Latest topics
» Lorien Legacies (series)
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyЧет Сеп 10, 2015 5:57 pm by all

» В момента слушам...
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2015 3:05 am by repichka

» В момента чета... Прочетох... Ще прочета...
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyНед Мар 01, 2015 5:21 am by krasy75

» Познайте цвета на очите на следващия
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyЧет Яну 15, 2015 5:22 pm by Evitta_Cullen

» Да преброим до 9999
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyЧет Яну 15, 2015 5:21 pm by Evitta_Cullen

» Сайт за книги и четящи
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 10:01 pm by Evitta_Cullen

» Ловецът на вампири от Лоръл К. Хамилтън
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:58 pm by Evitta_Cullen

» Кой е любимия ви изпълнител?
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:56 pm by Evitta_Cullen

» ЧИТАНКА
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:54 pm by Evitta_Cullen

» Какво си тананикате днес?
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:53 pm by Evitta_Cullen

» Blood Coven by Mari Manscusi
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyСря Ное 26, 2014 4:33 am by desertrose88

» Моята библиотека
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyСря Ное 26, 2014 4:21 am by desertrose88

» Gnomeo and Juliet Movie
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 2:53 am by murkos_85

» Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:08 am by murkos_85

» Тетрадката
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:04 am by murkos_85

» Зрителна измама
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:01 am by murkos_85

» Дан Браун
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:51 pm by murkos_85

» Джон Стайнбек
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:46 pm by murkos_85

» препоръчайте ми книга
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:38 pm by murkos_85

» BEASTLY
THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:34 pm by murkos_85

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 55, на Вто Юни 29, 2010 3:49 am

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

+19
I can fly
billytooo
Enigma
[.*-Cry-Stal-*.]
kristen_
dark_love
nell8
Darth Sparhawk
belavoda
poli8009
Jace Wayland
Bellatrix
The Follen Angel
desidg
Darkness92
Nadia79
lera93
LolliPopChe
paju4eto
23 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by [.*-Cry-Stal-*.] Чет Юли 08, 2010 7:51 am

Към тая книга аз отправям едно огромно "БЛАГОДАРЯ!", за това че ме запали по този тип книги! cheers Готина е книжката, признавам, с кеф я четох. Зазоряване и Затънение не ми харесват особено, но на Новолуние съм се късала от рев дори когато знаех, че пак ще се съберат. А на Здрач съм трепнела в очакване на всяко следващо изречение.
Чела съм и МС и една реплика съм запомнила и не съм я забравила вече година и половина. "Може ли мъртво, замръзнало сърце да бъде разбито? Чувствах се сякаш моето можеше.Може ли мъртво, замръзнало сърце да забие отново? Чувствах се сякаш моето щеше."
Не е от най-добрите книги, защото повечето неща съвпадат с части от други книги, но все пак това е началото!
[.*-Cry-Stal-*.]
[.*-Cry-Stal-*.]
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 223
Join date : 07.07.2010

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Enigma Нед Юли 11, 2010 6:53 pm

Страшно ми харесаха книгите, особено Здрач и Затъмнение. =) Има някои много яки моменти, но сега точно не ми се изброяват. Добре де, всъщност и Зазоряване ми хареса много, въпреки че бремеността на Бела...бла. xD Значи Новолуние остава на последно място в класацията ми. Не е заради това, че Едуард отсъства, с Джейк беше яко, обаче Бела нали супер наранената...малко й се дразнех. Иначе не знам тийм Едуард ли съм или тийм Джейкъб. xD Ще бъда алчна и ще кажа и двамата. =) Любими герои...Едуард, Джейкъб, Джеймс...Алис. Всички са яки. Добре де, ето ги любимите моменти по ред на книгите:
Любимите ми моменти са когато Бела и Едуард са в биологията и въобще като разговарят, задават си въпроси и са заедно. Когато са в стаята на Бела, на поляната, в къщата на семейство Кълън и особено в стаята на Едуард, бейзбола и срещата с лошите, сцената в балетната зала.
Хубаво беше да почетем малко и за върколаци. Хареса ми това, че убиха Лоран като детска игра. XD И как избухват...и там момента с басовете между Джаред и Ембри. Много се радвах, когато Бела се посъвзе със "слънчицето" Джейкъб, донякъде я разбирах в противоречивите й чувства. Иначе...накрая се издразних на Едуард, че не я пусна да се приближи до Джейкъб на сбогуване. И реакцията му като я видя на площада като мислеше да се самоубива...Много странна ми беше. Волтури са ми много противни и с тая натруфена любезност...
един любим цитат:
"-Но аз съм върколак-каза той неохотно.-А той е вампир-добави с очевидно отвращение.
-А аз съм зодия Дева!-изкрещях отчаяно."
Има много готини моменти в книгата, например когато Джейк целува Бела и тя го удря и си счупва ръката...

Много ми хареса част втора, където всичко е разказано от гледната точка на Джейкъб. Много ми хареса медения месец на остров Есме, Бела като вампир (самоконтрола й, лова, канадската борба с Емет и т.н.), срещата с Волтури, при която овладя щита си и покри всички, предпазвайки ги от Челси, Джейн и Алек, а също и накрая като успява да покаже спомените си на Едуард. Отначало ми се искаше талантът й да е нападателен, но Бела си е Бела.
Малко не си представям Бела толкова млада като майка, но нали трябваше да има идеален завършек, а и Джейкъб да намери лек за страданието си...а аз си падам по хепи енд-овете. Иначе бременността и раждането бяха доста брутални...
Enigma
Enigma
Потребител

Брой мнения : 66
Join date : 11.07.2010
Age : 29
Местожителство : Sofia

http://enigma.ace.st

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by billytooo Съб Ное 13, 2010 5:36 am

[i]Книгите ги почнах с голяма неухота, просто защото не си падам по неща, които всички харесват.
Така, че реших просто да почна първата глава.
Така ме и грабванаха....
От тогава до сега близо 3-4г. съм препрочела поредицата точно 2 пъти.
Бях огромен фен.
Първият филм го гледах свален от замундата с ужасно качество, но си го въртях почти всеки ден.
Сега съвсем честно си признавам, че все още не съм гледала 3тия филм, дори нямам желание да го гледам.
Мисля, че книгите са къде къде по-интересни от филмите.
Дори до толкова ми е досадил вече.....
Заспивала съм на 2рия филм, затова май го гледах и само 1 единсвен път.
Само се дразня....Кристен е прекрасна актриса, но като Бела ми е мн заспала.
Гледала съм толкова филми с нея, а точно този, който я издигна до нз къде ми е твърде....нз...
Пък да не говорим за Робърт, най ми харесваше в ХП4...
И така, не съм чела нищо друго от Стефани.Самият и стил на писане ми е обикновен.
На мен харесването ми към вампирите също тръгна от тук...
billytooo
billytooo
Потребител

Брой мнения : 4
Join date : 29.03.2010
Age : 31

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by I can fly Нед Дек 05, 2010 8:48 pm

Любимата ми поредица. Сюжетът е добър,на места всъщност може би малко блудкав,но пък начинът по който е написана.. I love you
I can fly
I can fly
Потребител

Брой мнения : 2
Join date : 05.12.2010

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by kokalwe Вто Апр 19, 2011 2:59 am

Това е поредицата, която ме въведе във вампирския свят. Тя е на първо място сред любимите ми книги. Просто ... уникална и неповторима. angel
kokalwe
kokalwe
Потребител

Брой мнения : 10
Join date : 06.08.2010

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by svetlaivanov Вто Апр 19, 2011 2:50 pm

Тъй-като тук се говори за "обсебени" от "Здрач", реших и аз да се включа. Моята страст към вампирите започна, когато преди години гледах филма "Интервю с вампир". Веднага след това прочетох книгата на Ан Райс. И бях обсебена завинаги. Започнах да си рисувам в главата романтични образи за вечна любов и страст, която никога не умира. По онова време нямаше много книги на Ан Райс на нашия пазар и аз бях оставена сама на "болното" си въображение, но точно когато започнах да си мисля, че от ЕГН -то започва да ми хлопа нещо - излезе ЗДРАЧ. Покори ме от раз. И започна голямото четене. Моята любов към всичко вампирско, прехвърлих на дъщеря ми. Всичко, което прочета, чете и тя, но признавам, че само Джейс, успя да ме развълнува повече от Едуард. И признавам, че си купих Град от кости, едва когато видях коментара на Стефани: " Скъпи Джейкъб и Едуард, обожавам Ви и двамата, СЪЖАЛЯВАМ, но аз прекарвам уикендите си с Джейс!" От това по-добро представяне - Здраве му кажи! И Здрач и Реликвите, ги препрочитам непрекъснато, чета всичко вампирско, което излезе и мога да кажа, че годините изобщо не пречат да бъдеш покорен тотално и завинаги. THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 765398
svetlaivanov
svetlaivanov
Преводач
Преводач

Брой мнения : 197
Join date : 28.01.2011
Age : 55
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by mstrovila Съб Май 28, 2011 4:54 pm

Така е,веднъж дошла тръпката,трудно си отива

mstrovila
Потребител

Брой мнения : 12
Join date : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by lenito.hristova Пон Юни 20, 2011 2:34 pm

сега тъкмо приключих и трите части на "Здрач" (филмите) и нямам търпение да излезе другата не очаквах че ще ми харесат историите с вампирите, но ето, оказа се че греша Very Happy ... аз се запалих по тях след като гледах Moonlight (жалко че и него няма да продължат)... сестра ми която не искаше и да чува нищо свързано с вампири сега гледа за 3-ти път Здрач и толкова се е вживяла, че чак се страхувам да не се събудя някоя сутрин със следи от зъби по врата сиTHE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQpNL14CrDdeuAkY12-SqPX3psDy15-Oohl6NCtMxm1ComgClbf
lenito.hristova
lenito.hristova
Потребител

Брой мнения : 70
Join date : 25.05.2011
Age : 34

Върнете се в началото Go down

THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer - Page 2 Empty Re: THE TWILIGHT SAGA by Stephenie Meyer

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите