Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!


Join the forum, it's quick and easy

Books - A world I would LOVE to live IN!
Добре дошъл/а в The Mortal Instruments BG!
В момента преглеждаш форума като гост, което ти дава ограничено право за разглеждане на повечето ни дискусии и достъп до екстри, които форумът позволява.
С присъединяването си към нас, ще можеш да пускаш теми, да имаш лична коренспонденция с други потребители, да гласуваш в анкети.
Регистрацията е бърза и лесна, така че какво чакаш....
Стани ловец на сенки! Стани част от света на книгите!
СЕГА!
Books - A world I would LOVE to live IN!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вход

Забравих си паролата!

Приятели
Latest topics
» Lorien Legacies (series)
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyЧет Сеп 10, 2015 5:57 pm by all

» В момента слушам...
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2015 3:05 am by repichka

» В момента чета... Прочетох... Ще прочета...
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyНед Мар 01, 2015 5:21 am by krasy75

» Познайте цвета на очите на следващия
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyЧет Яну 15, 2015 5:22 pm by Evitta_Cullen

» Да преброим до 9999
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyЧет Яну 15, 2015 5:21 pm by Evitta_Cullen

» Сайт за книги и четящи
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 10:01 pm by Evitta_Cullen

» Ловецът на вампири от Лоръл К. Хамилтън
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:58 pm by Evitta_Cullen

» Кой е любимия ви изпълнител?
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:56 pm by Evitta_Cullen

» ЧИТАНКА
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:54 pm by Evitta_Cullen

» Какво си тананикате днес?
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyПон Дек 08, 2014 9:53 pm by Evitta_Cullen

» Blood Coven by Mari Manscusi
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyСря Ное 26, 2014 4:33 am by desertrose88

» Моята библиотека
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyСря Ное 26, 2014 4:21 am by desertrose88

» Gnomeo and Juliet Movie
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 2:53 am by murkos_85

» Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:08 am by murkos_85

» Тетрадката
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:04 am by murkos_85

» Зрителна измама
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:01 am by murkos_85

» Дан Браун
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:51 pm by murkos_85

» Джон Стайнбек
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:46 pm by murkos_85

» препоръчайте ми книга
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:38 pm by murkos_85

» BEASTLY
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 11:34 pm by murkos_85

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 55, на Вто Юни 29, 2010 3:49 am

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

+29
lulqk
krasy75
sss
jjanet
mime7o_98
Shinigami
mia_chan
Temptress
mimolinka92
Tediii
skellyn
smile4me
byh4o
Enigma
[.*-Cry-Stal-*.]
dark_love
fallen_angel
poli8009
jedira
bianka
zuzi_az
elikoleva
izabela_bella
MuryG
djenitoo
vampire_haidy
desidg
Luxuria
Darkness92
33 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by elikoleva Пет Дек 04, 2009 6:40 pm

Книгите ще излизат през месец Smile
elikoleva
elikoleva
Потребител

Брой мнения : 18
Join date : 25.07.2009
Age : 29

http://www.vampire-academy.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by zuzi_az Пет Дек 04, 2009 7:40 pm

ейййй, супер Very Happy 10х за бързия отговор Very Happy Значи вече се приготвям да чакам и втората част... вече нямама търпение Basketball Basketball Basketball
zuzi_az
zuzi_az
Потребител

Брой мнения : 11
Join date : 24.08.2009
Age : 40
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by Darkness92 Пет Дек 04, 2009 8:09 pm

През месец! Омг! Това е чудесно! Аз вече се бях подготвила да чакам чак до март и нататъка!
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by djenitoo Съб Дек 05, 2009 1:02 am

Аййй, не ме дразнете сега с края на 6-та книга Mad Evil or Very Mad . Само ще ми скъсате нервичките от това какво се е случили, но добрата новина е че през месец ще излизат. Супер love
djenitoo
djenitoo
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 404
Join date : 21.07.2009
Age : 30
Местожителство : В един романтичен свят

http://muse.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by Darkness92 Сря Дек 09, 2009 1:37 am

Тази поредица също може да стане филм! http://www.imdb.com/title/tt1326273/ - Също като реликвите, къщата на нощта е в разработка. На този сайт можете да видите кои филми още са в разработка и не ги е огряла "зелена светлина"
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by bianka Вто Яну 19, 2010 8:09 pm

Една от любимите ми поредици.Скоро ще прочета и втората на български.
bianka
bianka
Потребител

Брой мнения : 73
Join date : 16.12.2009

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by jedira Вто Яну 26, 2010 1:21 am

Благодаря за труда по създаването на темичката, много е хубава наистина House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 562909 Прочетох излезлите първи две книги от поредицата на български и реших да не чакам следващите, а ги изтеглих оттук на английски.Много благодаря за линковете на първа страница House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 366841 Моля ви за шестата книга, сега дочитам петата и умирам от любопитство да продължа нататък.Благодаря ви, че ви има I love you

jedira
Потребител

Брой мнения : 2
Join date : 21.01.2010

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by poli8009 Чет Фев 04, 2010 6:00 am

Наистина една невероятна поредица. Very Happy
poli8009
poli8009
Vampire
Vampire

Брой мнения : 147
Join date : 23.12.2009

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by Darkness92 Пет Фев 05, 2010 5:13 pm

ОЧАКВАЙТЕ КОНКУРС ЗА 3-ТА КНИГА "ИЗБРАНА"!
Повече информация в понеделник.
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 185902
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by Darkness92 Вто Фев 09, 2010 5:58 am

Такам, вече има конкурс пуснат и тук. "Вечна" ще се забави до март... но всъщност едва ли това е бавене. Едва следващият месец ще излезе и тя. Излизат много начесто, което е хубаво!
Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by fallen_angel Нед Мар 14, 2010 4:22 am

ми .. мене лично не ме впечетли толко много колкото например поредицата на "Здрач" или тръпка .. но си струва да се прочете enjoy
fallen_angel
fallen_angel
Потребител

Брой мнения : 6
Join date : 14.03.2010

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by dark_love Съб Юни 19, 2010 4:46 am

След Здрач се запалих по тези книги,но сега тръпката изчезна.4та не ме впечатли чак толкова,но все пак щи ги прочета.
dark_love
dark_love
Потребител

Брой мнения : 89
Join date : 17.06.2010

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by [.*-Cry-Stal-*.] Чет Юли 08, 2010 8:09 am

Е на такива книги им е писано да станат сериали. Много оплетена история, динамично действие - всичко е на лице. Не ме кефят особено, но съм съгласна за някой неща...

Зоуи много, много не я харесвам, но пък Афродайти е пич и половина.
По-добре от това не може да се каже!
А споровете между близначките и Деймиън направи ми изкараха въздуха от смях! Laughing
А от обожателите най-много ме кефи Старк
[.*-Cry-Stal-*.]
[.*-Cry-Stal-*.]
Wеrewolf
Wеrewolf

Брой мнения : 223
Join date : 07.07.2010

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by Enigma Нед Юли 11, 2010 6:48 pm

Вярно, че е House of Night, но на български поредицата са я кръстили "Училище за вампири", което е адски тъпо. "Дом на нощта" звучи много по-добре. Пък и вече си има една, която е "Академия за вампири" и така може да настане объркване...Както и да е, много ми харесва поредицата, последно прочетох Непокорна. Зоуи се колебае между доста момчета, амаа какво пък, интересно е...Деймиън и близначките са свежи попадения.
Enigma
Enigma
Потребител

Брой мнения : 66
Join date : 11.07.2010
Age : 29
Местожителство : Sofia

http://enigma.ace.st

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by byh4o Чет Сеп 16, 2010 4:39 am

Моля нека ако някой има на български 5-тата или 6-тата част качена или сканирана да ми я прати. Търся ги на всякъде,но ги няма Sad Sad Sad
byh4o
byh4o
Потребител

Брой мнения : 33
Join date : 17.03.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by smile4me Пет Сеп 17, 2010 10:54 pm

Това беше първата книга за вампири, която прочетох. Всъщност тя е причината да прочета всички останали книги. Зариби ме. Книгата е интересна , има доста весели моменти , има естествено и тъжни моменти. Харесва ми и смятам да прочета поредицата докрай.
smile4me
smile4me
Потребител

Брой мнения : 42
Join date : 28.11.2009
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by skellyn Сря Сеп 22, 2010 7:01 pm

Книжките с еиздават от "Софтпрес" и не са много скъпи. Аз имам последните 3, преведени на бг- "Непокорна", "Преследвана" и "Изкушена", а на флашка- първите 3.
skellyn
skellyn
Vampire
Vampire

Брой мнения : 125
Join date : 05.04.2010

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by smile4me Чет Сеп 23, 2010 10:16 pm

Аз имам първата на български и всички до шестата на английски. Чакам да ми пратят Burned защото са ми я обещали роднини от Америка. Иначе я имам и на компа , но не обичам да чета книги на него , бързо ми се уморяват очите.
smile4me
smile4me
Потребител

Брой мнения : 42
Join date : 28.11.2009
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by Tediii Чет Сеп 23, 2010 11:57 pm

Аз имам първите три, но като цяло поредицата ме разочарова, доста ми е скучно. Но пък кориците на всички книги са много хубави.
Tediii
Tediii
Потребител

Брой мнения : 48
Join date : 23.05.2010
Age : 31

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by Darkness92 Сря Окт 27, 2010 3:26 am

Awakened, книга 8
Излиза на 1.4. 2011г.
House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 5444581_acf4_625x625

В началото на Awakened, пулсиращата осма част от серията бестселъри "Училище за вампири", Зоуи се завръща, почти цяла, от Другия свят/Otherworld, към полагащото й се място като лидер на Дъщерите на Нощта. Приятелите й просто се радват да я видят обратно у дома, но дали след като е загубила Хийт Зоуи - или връзката й със страшно секси войнът Старк - ще бъде отново същата?
Стиви Рей е привлечена още повече към Рефаем, Гарванът с който споделя странна и мистериозна Връзка, но той е опасна тайна, която я изолира от училище, червените й новаци, и дори от най-добрите й приятелки. Когато тъмната заплаха от Неферет- която се приближава все повече и повече към спечелването на нейната извратена жажда за безсмъртние - и завръщането на Калона, какво ще запази Дома на нощта от изчезване завинаги, и какво би направило едно отчаяно момиче, за да задържи сърцето си от това да бъде непоправимо счупено?

Darkness92
Darkness92
Админ
Админ

Брой мнения : 2085
Join date : 14.06.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by mimolinka92 Сря Окт 27, 2010 9:35 pm

Харесва ми корицата.
mimolinka92
mimolinka92
Vampire
Vampire

Брой мнения : 100
Join date : 15.01.2010
Age : 31
Местожителство : Stara Zagora

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by smile4me Сря Окт 27, 2010 10:22 pm

Корицата е уникално яка !!! Дано и българската да е хубава!
smile4me
smile4me
Потребител

Брой мнения : 42
Join date : 28.11.2009
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и  Кристин Каст. - Page 2 Empty Re: House of Night (Къщата на нощта) или "Училище за вампири" - П. К. Каст и Кристин Каст.

Писане by Darkness92 Пет Окт 29, 2010 1:14 am

BURNED:

The Last Hours/Последните часове


Откъси от CITY OF HEAVENLY FIRE


УЧАСТВАЙТЕ

object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,0,0" id="countdown" style="width: 200px; height: 150px;">